RODZINNE WAKACJE

TENISOWE RODZINNE WAKACJE
Z WIATREM I WODĄ

TENISOWA PRZYGODA POD ŻAGLAMI

Tenis, żeglarstwo, kajaki, nordic walking, ognisko, podchody, wiele radości i niezapomnianych chwil pod skrzydłami wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, a przede wszystkim ludzi, którzy kochają to, co robią i robią to z pasją.
To wszystko czeka na Państwa pod naszymi skrzydłami. Dlatego zapraszamy wszystkich: dzieci i młodzież, rodziców i dziadków do bezpiecznego ośrodka na Mazurach, który otworzy przed nami swoje uroki, gdzie miło spędzimy czas rozwijając skrzydła na korcie, na wodzie, na boisku.

TERMIN:

06 - 13 sierpień 2016

GDZIE:

„WROTA MAZUR” – luksusowe miasteczko i przystań żeglarska położona na Mazurach między Śniardwami a Jeziorem Roś. Tu właśnie rozpoczyna się szlak Wielkich Jezior Mazurskich, tu rozpoczyna się przygoda w rozwijanie skrzydeł swoich umiejętności, możliwości.
Kompleks nowych całorocznych domków w nowoczesnym wystroju, naturalne materiały: drewno, cegła, dachówka gliniana i jasna marynistyczną stylistyka przestronnych wnętrz, a wszystko to, w otoczeniu mazurskiej zieleni, czyni to miejsce idealnym do wypoczynku dla Twojego Dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA OŚRODKA I DOMKÓW

ZAKWATEROWANIE:

Będą Państwo zakwaterowani w całorocznych, komfortowych domkach na strzeżonym terenie ośrodka Wrota Mazur.  W każdym domku znajduje się salon, 3 sypialnie, a w nich po 2-3 łóżka, dwie łazienki i dodatkowe WC przy salonie na dole z telewizorem, aneks kuchenny i taras, także warunki komfortowe, a wręcz domowe.

Całe osiedle jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę.

Port jachtowy, luksusowe domki, 5 kortów tenisowych, restauracja serwująca kuchnię regionalną, z której słyną Wrota Mazur w okolicy i piękno otaczającej przyrody, to tylko część naszej oferty jakiej przygotowaliśmy dla Państwa dzieci.
Ponad to: 2h dziennie zajęć z tenisa ziemnego dla dzieci i dorosłych, 3h żeglarstwa dla dzieci, kajaki rodzinnie, ognisko, podchody, gry terenowe i my zespół Rozwiń Skrzydła. To wszystko pod naszymi skrzydłami dla Was i Waszych dzieci.

 

PROGRAM OBEJMUJE:

TENIS ZIEMNY: 2 x 1 h dziennie. Zajęcia odbywać się będą na kortach w kameralnych grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania i wieku.
Podstawowym celem zajęć jest dobra zabawa w miłej atmosferze, gdyż przez to możemy wymagać od uczestników więcej, a stosując niekonwencjonalnych metod nauczania i indywidualne podejście do każdego uczestnika będziemy mogli skupić się na detalach techniki gry w tenisa ziemnego. Obóz tenisowy kończymy turniejem, każdy z uczestników będzie mógł wystartować w RS OPEN  i zdobyć najwyższe trofeum w tym prestiżowym i elitarnym turnieju.

ŻEGLARSTWO:  3 h dziennie. Dla dzieci w wieku 6 – 12 lat zajęcia będą prowadzone na najbezpieczniejszych dla dzieci żaglówkach – na OPTYMISTACH. Celem zajęć jest nauka samodzielnego pływania i sterowania Optymistem, poznanie etykiety żeglarskiej, podstaw z meteorologii. Naszym mottem jest niezbędne minimum teorii, maximum praktyki.
Żeglarstwo porządkuje i uczy współdziałania w zespole jak również uczy przywództwa, po za tym to wspaniała przygoda, która rozwija skrzydła i może trwać do późnej starości.

ZAJĘCIA DODATKOWE:  1,5 h zajęć z kajakarstwa,  wieczorne zajęcia z rozciągania, gry i zabawy, gry fabularne i zręcznościowe, Turniej RS OPEN.

Cała organizacja wyjazdu rodzinnego, wybranych przez nas ośrodek podobnie jak i infrastruktura ośrodka i program stworzona jest po to, aby bezpiecznie, w miłej rodzinnej atmosferze spędzić czas realizując się i doskonaląc swoje umiejętności w wybranych dyscyplinach sportu, poznać nowych niezwykle ciekawych ludzi, nowe znajomości, przyjaźnie które z pewnością dodadzą nam skrzydeł. Od 10 lat z Państwem i dla Państwa organizujemy rodzinne wakacje. Wiemy jak to robić i robimy to z pasją.

RAMOWY PROGRAM DNIA:

od 08:00 śniadanie
10:00 – 13:00 zajęcia programowe wg harmonogramu
13:15 – obiad
15:00 – 18:00 zajęcia programowe wg harmonogramu
18:30 kolacja
19:30 – 21:00 zajęcia wieczorne: ognisko, rozciąganie wieczorne, gry fabularne, turniej RS OPEN.

JESTEŚ POD DOBRYMI SKRZYDŁAMI:

Sprawą nadrzędną na każdym organizowanym przez nas wyjeździe jest należyta opieka, dlatego nasze wyjazd cechuje kameralność, małe grupy szkoleniowe, dbałość o szczegóły, sprawdzona kadra z bogatym doświadczeniem i wiedzą, która służy swoja pomocą każdemu uczestnikowi w każdej chwili i indywidualne podejście do każdego. To pozwala nam stworzyć rodzinna atmosferę, w której każdy uczestnik z uśmiechem na twarzy i sporą dozą pozytywnej motywacji naszej kadry rozwinie skrzydła.
Podczas zajęć z żeglarstwa wszyscy uczestnicy noszą kamizelki asekuracyjne, także od dzieci uczestniczących w obozie nie wymagamy umiejętności pływania.
Zespół naszej kadry to doświadczeni instruktorzy i trenerzy, ratownicy wodni, posiadający niezbędne uprawnienia. Służymy swoją pomocą z uśmiechem i zrozumieniem.
Z Rozwiń Skrzydła Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.

CENA:

dzieci: : 1690PLN
dorosły: 1890 PLN

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu, opiekę kadry  instruktorskiej, realizację zajęć programowych i dodatkowych zajęć, jak również zajęć wieczornych, sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu zajęć (z wyjątkiem rakiet tenisowych), ubezpieczenie NNW.

 

MASZ PYTANIA: ZADZWOŃ DO NAS :)
SŁUŻYMY SWOJĄ POMOCĄ, RADĄ.

+48 503 091 179