SYLWESTER NA NARTACH – AUSTRIA

narty z dziećmi, narty z dzieckiem, narciarskie ferie rodzinne

OŚRODEK NARCIARSKI SKIJUWEL

SYLWESTER NA NARTACH W AUSTRII  zapraszamy do Tyrolu, do słynnego regionu narciarskiego SkiJuwel, gdzie czeka na Państwa ponad 109 km doskonałych tras narciarskich, szampańska zabawa sylwestrowa, tyrolskie klimaty i gościnność, Nowy Rok, trasy z pomiarem czasu i nasz zespół RSSKi . Zapraszamy

TERMINY I CENA

Sylwester Na Nartach
TERMIN: DOROSŁY DZIECI 2 -3 LAT DZIECI 4 -11 LAT DZIECI 12-16 LAT ZGŁOSZENIA
28.12 – 04.01.2020 2800 PLN 750 PLN 1750 PLN 2380 PLN ZAREZERWUJ

Pokoje Superior Panorama + 25% ceny

ZNIŻKI DLA DZIECI

 DZIECI 0 – 1 lat: GRATIS
 DWOJE DZIECI 0 – 3lat:   opłata 50 % ceny osoby dorosłej.

*Powyższe opłaty za dzieci obowiązują przy zakwaterowaniu z dwojgiem dorosłych na 3 i 4 łóżku.

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie HB: obfite śniadania z bufetu z produktami Bio, obiadokolacje – trzy zestawy do wyboru, powitalnego drinka,korzystanie z sauny i łaźni tureckiej, kolację sylwestrową, bezpłatny Internet, kulig tyrolski, wieczór saneczkowy, wieczór z tyrolska muzyką, 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego, Wildschoenau Card

Cena nie zawiera: dojazdu, napojów do obiadokolacji, opłaty klimatycznej 2,5 EURO/ dzień /os.powyżej 15lat. dostępny basenu w sąsiednim budynku 5 EUR/ os/ dzień.

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE AUSTRII

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI:

 PRZEDSZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem – 1350 PLN/dziecko Startujemy codziennie od godziny 09:30 i kończymy ok. 15:00 Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4 osoby. NARTY Z DZIEĆMI

 RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowa nauka jazdy na nartach dla dzieci z polskim instruktorem – 1300 PLN/dziecko Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Nauka prowadzona jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do kiedy rodzice i dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Instruktorzy są do Państwa dyspozycji od godziny 09:30 do zamknięcia stoków. narty z dziećmi

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dorosłych – 6 dniowa nauka jazdy na nartach dla dorosłych z polskim instruktorem – 900 PLN/osobę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej 8osób. Czas szkolenia 2h dziennie.

SKIPASS 6 dniowy skipass Skijuwel dla naszych Gości:

DOROSŁY: 235 EUR
MŁODZIEŻ: 190 EUR
DZIECI: 120 EUR

Dzieci: 2004-2013
Młodzież: 2001-2003
Dzieci urodzone w 2014 i młodsze karnety gratis

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE W AUSTRII

Narty z dziećmi pod naszymi skrzydłami to spokój dla Ciebie.

HOTEL ALPENLAND 3***

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do Hotelu Alpenland 3*** w Austrii.
To wygodny hotel w tyrolskim stylu z rodzinną tradycją sięgającą roku 1378 Położony w centrum Niederau w dolinie Wildschoenau bezpośrednio przy wyciągach narciarskich, region SKIJUWEL – Kitzbuehelalpen.  Ze stoku można zjechać na nartach wprost pod drzwi Hotelu. Hotelu stanowi punkt wyjścia dla tras zjazdowych, biegowych i spacerowych. Oferujemy wysoki komfort wypoczynku, przyjemną atmosferę i miłą obsługę w języku polskim. Na terenie obiektu znajduje się:

 • recepcja – ze znajomością jęzka polskiego
 • restauracja w tyrolskim stylu
 • kawiarnia z przepiękną panoramą i barem
 • bar śnieżny samoobsługowy
 • sala do organizowania konferencji i spotkań rodzinnych
 • saunna
 • solarium
 • siłownia
 • ogrzewana przechowalnia dla sprzętu narciarskiego
 • winda
 • parkingOPIS POKOI

Pokoje urządzone są w stylu tyrolskim z drewnianymi meblami. Wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, prysznic, WC, sejf, WI-FI, TV SAT,  balkony.

WYŻYWIENIE

Hotel serwuje 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania w formie bogatego bufetu. Obiadokolacje z bufetem sałatkowym.  Serwowane potrawy kuchni tyrolskiej, przyrządzane są według tradycyjnych receptur. Szef Kuchni proponuje najnowsze specjały i ciekawostki kulinarne, mogące zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Poza nowoczesna restauracją hotel oferuje Bar Śnieżny jest miejscem odwiedzanym zarówno przez Gości Hotelu, jak i mieszkańców Niederau i innych narciarzy. Bar poleca smaczne obiady, ciepłe przekąski, pyszne desery, kawę i gorącą czekoladę i tyrolska muzykę :)

ZGŁOŚ RODZINĘ NA WYJAZD DO AUSTRII

OŚRODEK NARCIARSKI SkiJuwel Alpbachtal Wildschönau

W SKRÓCIE:

  109 km tras narciarskich perfekcyjnie sztruksowych
 
system sztucznego naśnieżania
 
warunki narciarskie od grudnia do kwietnia

  zniżki na skipassy dla dzieci

SKIJUWEL powstał z połączenia kolejkami linowymi doliny Wildschoenau z doliną Alpbachtal

47 kolejek linowych, 109 km doskonale przygotowanych tras, opatrzonych specjalnym znakiem jakości, serdeczna gościnność – to tylko niektóre z niezliczonych zalet terenu narciarskiego Wildschönau i tutejszych kolejek linowych. Szeroka oferta tras zjazdowych sięga od łagodnych wzniesień dla dzieci i początkujących, przez szerokie stoki dla amatorów zjazdów rekreacyjnych, aż po profesjonalne nartostrady przeznaczone dla zawodowców pragnących sprawdzić swoje umiejętności na odcinkach FIS-owskich. Do tego dodajmy jeszcze dziewicze zbocza pokryte grubą warstwą białego puchu, długie trasy biegowe, odcinek z możliwością pomiaru prędkości, snowparki i oczywiście gwarantowany śnieg. Sezon zimowy trwa tutaj od połowy grudnia do kwietnia.


ZOBACZ FILM O REGIONIE

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE W AUSTRII

POLSKIE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE W AUSTRII

Od 14 lat uczymy dzieci jak miło i bezpiecznie spędzić czas na nartach. Poprzez zabawę i pozytywną motywację w naszym przedszkolu narciarskim dzieci, które pierwszy raz będą miały kontakt z nartami, robią szybkie postępy, z chęcią uczestniczą w zajęciach, a jak wiemy w grupie zawsze miło rozwijać skrzydła.
Nasza kadra to wyselekcjonowani polskojęzyczni instruktorzy z sercem i radością podchodzący do dzieci. 14 letnie doświadczenie  w pracy z małymi dziećmi zaowocowało sprawdzonymi metodami i autorskim programem  nauczania dzięki, któremu nasi podopieczni rozwijają skrzydła na nartach.  Przedszkole Narciarskie RSSKI to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą aby ich dzieci dzieliły z nimi ich pasję jaką jest narciarstwo, jak również ruch na świeżym powietrzu.
Z nami Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.

JAK WYGLĄDA NASZE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe przedszkole narciarskie narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem.
KOSZT: 1250PLN/dziecko
Codziennie od godziny 09:30 do ok.15:00 instruktorzy RS przez zabawę uczą najmłodszych jazdy na nartach. Codziennie ok. 12:00 przerwa lunchowa w ustalonej restauracji. Podczas przerwy dzieci są pod opieką instruktorów. Na przerwę zapraszamy Rodziców gdyż dzieci często potrzebują się z Państwem spotkać i podzielić swoimi doświadczeniami i opowiedzieć jak było. To bardzo pozytywnie motywuje dzieci. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby.

ZGŁOŚ SIĘ NA SYLWESTRA NA NARTACH

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DZIECI

W SKRÓCIE:

  6 DNI NAUKI JAZDY ok. 5-6h dziennie
 POLSCY INSTRUKTORZY
 ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
 KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE 4 – 8osób
 CENA 1050 PLN/ DZIECKO

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Austrii organizujemy codzienną snaukę jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania narciarskiego

RS Ski CLUB dla dzieci to 6-dniowa nauka jazdy na nartach dla dzieci od 5 roku życia prowadzone przez sprawdzonych polskich instruktorów narciarstwa. Nauke prowadzimy w dwóch blokach: pierwszy od 09.30 do 12.00 i drugi blok od 13:00 do kiedy Dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Z 14 letniego doświadczenia, mogę powiedzieć, że zazwyczaj kończymy między 15:30, a 16:30, także szkolenie codziennie trwa ok. 5-6 h. Podczas przerwy lunchowej 12.00-13.00 dzieci są pod opieką instruktorów. Miło jest nam wszystkim jeśli na przerwie Rodzice dołączają do dzieci i wspólnie spędzamy ten czas. Ostatniego dnia po przerwie lunchowej odbywają się zawody narciarskie, które są doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich nabytych umiejętności.

Kryteriami podziału na grupy szkoleniowe są umiejętności narciarskie uczestników i ich wiek. Nasza polska szkółka narciarska we Włoszech uczy z pasją na każdym stopniu zaawansowania narciarskiego.

PODSUMOWUJĄC: Kameralne grupy, adaptabilność instruktorów, ich uśmiech i radość z dzielenia się swoją pasją, jaką jest narciarstwo sprawią, że będziesz wiedział, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DOROSŁYCH

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 2h dziennie
  POLSCY INSTRUKTORZY
  ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
  KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE min. 8 osób
  4 STOPNIE ZAAWANSOWANIA
  CENA 350 PLN/ OSOBĘ

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dorosłych na 4 stopniach zaawansowania narciarskiego: 

POCZĄTKUJĄCY – „KACZUSZKI” – osoby rozpoczynające swoją przygodę na nartach, które chciałyby bez stresu z uśmiechem na twarzy postawić swoje pierwsze kroki na nartach i mieć z tego satysfakcję.

AMATORZY – „JASKÓŁKI” – osoby jeżdżące na nartach, potrafiące się zatrzymać, skręcić, dla których niebieskie trasy nie stanowią problemu, a chciałyby rozwinąć swoje skrzydła i doskonalić swoją technikę jazdy, aby czuć pełną swobodę i radość z jazdy w każdych warunkach.

EKSPERCI – „SOKOŁY” – osoby dobrze jeżdżące na nartach, którzy chciałyby rozwinąć skrzydła i poprawić swoją technikę jazdy, aby czerpać więcej radości z jazdy po śniegu.

MISTRZOWIE – „ORŁY” – osoby, które jeżdżą doskonale, jednak chciałyby poprawić wybrane elementy swojej techniki jazdy, bądź osoby, które szukają kompanów do wspólnej jazdy, i opiekuna, który wie gdzie pojechać bo jak wiadomo najważniejsza jest ekipa, zespół, team.

Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

ZAREZERWUJ WYJAZD NA NARTY Z DZIEĆMI
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

TERMINY FERII 2020

TERMINY FERII 2024 WOJEWÓDZTWO
13.01 sobota. - 28.01.2024 niedziela dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
20.01 poniedziałek - 04.02.2024 niedziela podlaskie, warmińsko-mazurskie.
27.01. poniedziałek - 11.02.2024 niedziela lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
10.02 sobota - 25.02.2024 niedziela kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

WŁOCHY DLA KIEROWCÓW

Dla kierowców: polski prawo jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdu we Austrii. Część dróg (autostrad) są drogami płatnymi wykupując na stacji paliw stosowna winietę

Ograniczenie prędkości na autostradach to 110km/h,  Drogi ekspresowe 100km/h, pozostałe 90km/h. W obszarze zabudowanym 50km/h. Oprócz sporadycznej kontroli prędkości przez Policję, na wielu odcinkach działają fotoradary, jak również system Tutor, rozpoznający tablice rejestracyjne i mierzący średnią prędkość na danym odcinku. Za przekroczenie prędkości mandaty są bardzo wysokie.

We Austrii nie wolno przewozić dzieci do lat 12 oraz poniżej 150 cm wzrostu na przednim siedzeniu samochodu.

Wyposażenie obowiązkowe samochodu: gaśnica, apteczka, kamizelka odblaskowa, trójkąt ostrzegawczy, zapięte pasy bezpieczeństwa przez wszystkich podróżujących, łańcuchy na koła, zimowe opony. 

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON:

+48 503091179

ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNY WYJAZD NA NARTY