MY

Rozwiń Skrzydła, to nie tylko firma organizująca rodzinne wyjazdy na ferie, narciarskie ferie rodzinne, przedszkole narciarskie dla dzieci od 3-go roku życia, rodzinne wakacje czy tenisowe wakacje. Rozwiń Skrzydła, to przede wszystkim rodzina, którą tworzą dziś 4 osoby, 4 charaktery, różne potrzeby, mnóstwo miłości i radości, wspólny cel. Rodzice i dzieci, którzy mają tą wspaniałą możliwość przebywania ze sobą 24h na dobę, 365dni w roku,
co w dzisiejszych czasach, życiu w biegu i pracy na etat jest dość niespotykane. Niektórzy mogliby się czuć osaczeni, jednak tak naprawdę w życiu liczy się to by ludzie, których kochasz byli obok Ciebie, byli zdrowi i szczęśliwi.  Nie ma nic piękniejszego w życiu rodzica jak patrzenie na własne dziecko, jak stawia pierwsze kroki, jak poznaje świat, jak zachwyca się pierwszym kontaktem z czymś nowym, jak się cieszy, jak się rozwija. Liczy się czas, jaki spędzacie razem, co wspólnie robicie, przeżywacie, jakimi pasjami się dzielicie. Bo to rozwija skrzydła. Reszta, to bańka mydlana – choć piękna i kolorowa, to ulotna. Wspólnie spędzone chwile pozostają na całe życie. Miarą naszego wspólnego sukcesu jest uśmiech dziecka, zadowolenie rodzica z osiągnięć jego dziecka i to, że w przyszłości, gdy Wasze dzieci dorosną i wylecą z rodzinnego gniazda w świat, spotkacie się z nimi i razem będziecie miło wspominać chwile, które spędziliście pod naszymi skrzydłami. Dlatego też, chcielibyśmy podzielić się naszym szczęściem z Wami i umożliwić Wam Rodzicom, Dziadkom, choć przez krótki czas, towarzyszyć swoim Dzieciom podczas codziennych czynności. Bez pośpiechu. Pokazać, jak Wasze Pociechy zdobywają nowe umiejętności i jak rozwijają swoje skrzydła.

Nasza historia… Rozwiń Skrzydła powstało w 2006 roku w dniu urodzin mojej mamy. Z pasji dwojga absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie zrodziła się idea rozwijania skrzydeł.  Dwoje młodych, niesamowitych ludzi postanowiło dzielić się swoją miłością do ruchu i podróży z innymi. Dostrzegliśmy niszę na rynku i zdecydowaliśmy pokazać Małym i Dużym, że wczasy z dzieckiem, urlop z rodziną, ruch to nie tylko przyjemny wysiłek, ale przede wszystkim wspaniały sposób spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższych. Jak wiemy, niestety prawie wszystkich kiedyś dotyka szara rzeczywistość związana z pracą i codziennymi obowiązkami, w której z trudem znajdujemy czas dla najbliższych osób, dla naszych dzieci, dla naszych rodziców, dla naszych żon, dla naszych mężów, dla naszych wnuków, dla siebie samych. Rozwiń Skrzydła postanowiło ułatwić to zadanie i stworzyć możliwość spędzenia najbliższym sobie ludziom – Rodzinie –  wolnego czasu razem w miłym miejscu, przyjaznej rodzinnej atmosferze i poczuciu, że nareszcie możemy razem w spokoju wypocząć nie rezygnując z tego, co kochamy, co jest naszą pasją, naszym hobby, naszym sportem.

W Rozwiń Skrzydła każdy niezależnie od wieku może zacząć swoją przygodę ze sportem: uczymy jeździć na nartach od bardzo małego. Wystarczy tylko chcieć i wykonać jeden ważny krok: napisać do nas, dalej już będzie łatwo. Najmłodszy uczestnik przedszkola narciarskiego podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych miał 2lata i 9 miesięcy. Najmłodsza osoba, jaka samodzielnie pływała na Optymiście (mała jednożaglowa łódka) podczas Rodzinnych Wakacji z Wiatrem i Wodą miała 3lata i 2 miesiące. Ktoś może powiedzieć: „Wariaci”. Bynajmniej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: Bezpieczeństwo jest podstawą naszego działania. Jeśli stworzymy warunki, w których Dziecko, każdy człowiek czuje się bezpiecznie, można od niego więcej wymagać, a przez to postępy w nauce są większe. Wiemy jak budować zaufanie wiemy jak skutecznie uczyć, jak uczyć bez porażki, wiemy jak rozwija się Mały człowiek i dlatego z całą odpowiedzialnością, jako pierwsza firma w Polsce, szkółka narciarska Rozwiń Skrzydła, podjęliśmy się szkolenia na nartach tak małych dzieci. Robimy to z pasją, pełnym zaangażowaniem i odnosimy w tym sukcesy. Dlatego też powstały nasze wyjazdy rodzinne, ferie w górach z dziećmi, przedszkole narciarskie w Polsce, przedszkole narciarskie we Włoszech, które z każdym rokiem próbujemy uatrakcyjniać, udoskonalać, rozwinąć. Od początku niezmienną polityką naszej firmy jest: stworzenie produktu jak najwyższej, jakości, za jak najniższą cenę. Rozwiń Skrzydła i przyświecające jej hasło: „Z nami rozwiń skrzydła”, to nie tylko firma rodzinna, to przede wszystkim sposób życia. W życiu każdego z nas ważny jest rozwój.  Jest on nieodzownym elementem naszego życia od samego początku. Nasz mózg, ciało i duch, świadomość kształtowany jest i rozwija się przez szeroko pojęty ruch i relacje międzyludzkie, interakcje z otoczeniem.. Wiedząc to proponujemy Wszystkim wspólny rodzinny i bezpieczny aktywny wypoczynek pod naszymi skrzydłami. Wiemy jak to robić, bo sami tak żyjemy.

Rozwiń Skrzydła Biznesu
Od 2009 roku rozwijamy skrzydła firm, organizacji biznesowych i ludzi, którzy je tworzą. Bogata wiedza i umiejętności, jakie zdobyliśmy podczas studiów menadżerskich, organizacji imprez sportowych, pracy w firmie rekrutującej, w której zajmowaliśmy się poszukiwaniem talentów i współpracy z międzynarodową firmą szkoleniową, która jest liderem usług szkoleniowych na świecie zaowocowała ofertą Rozwiń Skrzydła Biznesu Podstawą sukcesu każdego projektu jest komunikacja, pomysł, rzetelna organizacja, szczegółowe planowanie, wzorowa realizacja, energetyzujący finał i podsumowanie. Rozwiń Skrzydła dla Biznesu przygotowaliśmy ofertę:

  • wyjazdów incentive – firmowe wyjazdy motywacyjne.
  • Eventy
  • Kreatywne Konferencje
  • Projekty charytatywne

 

Dla miłośników ekologii, zdrowej żywności, zrównoważonego rozwoju przygotowaliśmy specjalne produkty marki Organic Travel, która stworzyliśmy z myślą o naszej wspólnej przyszłości.

Z nami rozwiń skrzydła swojej rodziny, firmy, swoje.

 

Jednak czymże byłoby Rozwiń Skrzydła bez Was nasi drodzy Goście. To Wy nadajecie sens naszej działalności i to dzięki Wam my również rozwijamy skrzydła.