Przedszkole narciarskie – ferie z dzieckiem

przedszkole narciarskie, narciarskie ferie rodzinne

IDEA:

Narciarskie Ferie Rodzinne to idea wspólnego spędzanie wolnego czasu – ferii – przez rodziców i dzieci w komfortowych warunkach. Wiemy jak stworzyć idealny wyjazd rodzinny na narty z dziećmi. Znamy potrzeby rodzin z dziećmi, bo sami mamy dzieci i lubimy aktywnie spędzać czas dzieląc się naszymi pasjami. Narciarstwo, snowboard, ruch na świeżym powietrzu, a przede wszystkim wspólne przeżywanie miłych chwil. Uczymy przez zabawę i radość, indywidualne podejście, kameralne grupy szkoleniowe. Rozkoszowanie się każdą chwilą, otaczającą przyrodą, kolejnymi wyzwaniami. Pod naszymi skrzydłami każdy znajdzie czas dla siebie. Z nami rozwiniesz skrzydła swoje, swojej rodziny. Dołącz do nas i miło spędź czas z rodziną. Zapraszamy.

TERMINY I CENA

Grand Stasinda **** Bukowina Tatrzańska
TERMIN: DOROSŁY DZIECI: DOJAZD DOSTĘPNOŚĆ ZGŁOSZENIA
17.01 – 24.01.2021 1680 PLN 1350 PLN WŁASNY DUŻA ZAMÓW
24.01 – 31.01.2021 1680 PLN 1350 PLN WŁASNY DUŻA ZAMÓW
31.01 – 07.01.2021 1680 PLN 1350 PLN WŁASNY DUŻA ZAMÓW

Podana cena za dziecko obowiązuje za dziecko do 10 roku życia przy dwóch osobach dorosłych w pokoju.
Dzieci do 3 lat (urodzone w 2018 i młodsze) bez świadczeń maja pobyt gratis.
Przy dwójce dzieci w pokoju do 3 lat płatność jak za jedno dziecko do 10 lat.

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie HB w Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej, śniadanie w formie bogatego bufetu, obiadokolacja (lub 3 posiłki dziennie: dopłata 70 PLN od osoby), nielimitowany dostęp do basenu i saun, pokój zabaw dla dzieci, pokój gier, codzienne animacje wieczorne dla dzieci, transfery na stok, kulig z ogniskiem, kiełbaskami, oscypkiem, grzańcem, pochodniami, ubezpieczenie NNW.

PRZEDSZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi  w Polsce – od 15 lat uczymy najmłodszych poprzez zabawę, uśmiech i życzliwość. Przedszkole narciarskie RSSKI to 6 dniowa nauka narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z najlepszymi polskimi instruktorami – Startujemy codziennie po śniadaniu od  09:30 wyjeżdżając na stok skibusem i kończymy o 15:00 podczas zajęć ok 11:45 mamy przerwę lunchową, na którą zapraszamy rodziców. Nasi Instruktorzy czuwają nad dziećmi dbając o wszelkie potrzeby dzieci umilając im czas grami i zabawami, pomagając w jedzeniu, itp. Grupy są kameralne 3 – 6 osób. Po zakończeniu super zajęć na nartach, wracamy do Grand Stasindy. Koszt Przedszkola Narciarskiego to: 1150 PLN

 RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dni nauki jazdy na nartach dla dzieci 5 – 15 lat z najlepszymi instruktorami. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4 osoby. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do 15:00. Ostatniego dnia organizujemy zawody narciarskie, także każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich postępów w rozwijaniu skrzydeł.
Koszt RSSKI CLUB to 950 PLN.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dorosłych – 6dniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych– 700 PLN/osobę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej 8osób. Czas szkolenia 4h dziennie.
Koszt szkolenia dla Gości spoza narciarskich ferii rodzinnych: 900 PLN

➡ Jeśli, ktoś z Państwa chciałby dojechać pociągiem do Zakopanego, to pomożemy zorganizować transfer z dworca do ośrodka. Wystarczy powiedzieć nam o tym :)

➡ SKIPASSY = KARNETY NA WYCIĄGI. Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych jeździmy na stokach narciarskich ośrodka Małe Ciche lub Rusiński Wierch. Koszt skipassu dla dziecka to ok. 350 PLN za 6 dni nauki.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZNIE NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNE FERIE W GÓRACH

OPIS POKOI

Pokoje w Grand Stasindzie to kwintesencja dobrego smaku. Połączenie nowoczesnego designu z tradycyjnym wzornictwem podhalańskim pozwoliło stworzyć unikalny klimat wnętrz przestronnych pokoi dla wygody i przyjemności przebywania Gości. Pokoje wyposażone są w łazienkę, tv sat, ręczniki.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Restauracja, 3 pokoje zabaw dla dzieci: pokój zabaw, pokój gier, pokój zabaw dla najmłodszych. winda, oświetlony parking, wifi, serwis kawowy 24h., kącik internetowy, nielimitowany dostęp do basenu, brodzika dla małych dzieci z atrakcjami i saun. Do dyspozycji nowoczesny bar.
Dodatkowo możliwość skorzystania z kręgielni, boiska do squash’a

WYŻYWIENIE

Restauracja Grand Stasindy serwuje wyśmienite i obfite dania kuchni polskiej i regionalnej, typowej dla Podhala. Dla Gości Rozwiń Skrzydła Grand Stasinda serwuje trzy posiłki: śniadanie w formie bogatego bufetu w potrawy jarskie i mięsne do wyboru, doskonały domowy obiad serwowany przez kelnerów, po którym czeka Państwa deser i kolację z równie bogatym wyborem dań, które zadowoli wymagające podniebienia naszych Gości.
Jeśli uważają Państwo, że potrzebują dla siebie i swoich dzieci 3 posiłków, to jest taka możliwość. Koszt to: 70 PLN od osoby.
Ponad to całą dobę działa serwis kawowy przy placu zabaw, także w każdej chwili mogą Państwo rozkoszować się aromatem kawy, bądź smakiem innych napojów, dodatkowo można skorzystać z hotelowego baru.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE DLA DZIECI 3-6 LAT

Od 14 lat uczymy dzieci jak miło i zdrowo spędzić czas na nartach. Poprzez zabawę i pozytywną motywację w naszym przedszkolu narciarskim dzieci, które pierwszy raz będą miały kontakt z nartami, robią szybkie postępy, z chęcią uczestniczą w zajęciach, a jak wiemy w grupie zawsze miło rozwijać skrzydła. Najlepiej rozwija się skrzydła pod okiem specjalisty pasjonata.
Nasza kadra to wyselekcjonowani instruktorzy z sercem i radością podchodzący do dzieci. Wieloletnie doświadczenie  w pracy z małymi dziećmi zaowocowało sprawdzonymi metodami i autorskim programem  nauczania dzięki, któremu nasi podopieczni rozwijają skrzydła na nartach. Wiemy jak odczytywać potrzeby najmłodszych dzieci, gdyż sami mamy małe dzieci.  Przedszkole Narciarskie RSSKI to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą aby ich dzieci dzieliły z nimi ich pasję jaką jest narciarstwo, jak również ruch na świeżym powietrzu.
Z nami Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Koszt Przedszkola Narciarskiego, to: 1150 PLN

JAK WYGLĄDA NASZE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Po pysznym śniadaniu o 9:30 gotowi w kaskach, butach narciarskich wsiadamy do skibusa, który zawiezie nas na stok, gdzie pod okiem instruktorów RS Twoje dziecko będzie stawiało swoje pierwsze kroki na nartach. Jeśli czujesz, że Twoja obecność jest potrzebna Tobie i dziecku, bądź z nim przez cały czas. Ty wiesz, co potrzebuje Twoje dziecko najlepiej. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja obecność zmotywuje dziecko, bądź w zasięgu oczu Instruktora. Jeśli będziesz potrzebna, potrzebny damy Ci znać.
Ok 11.45 planujemy przerwę lunchową w wcześniej ustalonym miejscu, restauracji na stoku. Podczas przerwy dzieci są pod opieką instruktorów. Na przerwę oczywiście zapraszamy Was Rodziców gdyż dzieci często potrzebują się z Państwem spotkać i podzielić swoimi nowymi doświadczeniami i zwyczajnie opowiedzieć Wam jak było. To bardzo pozytywnie motywuje dzieci. Po lunchu na stoku ruszamy do kolejnej zabawy, bo przez zabawę najmilej odkrywać nowe możliwości, czyli uczyć się jazdy na nartach. Jeśli dzieci będą potrzebowały więcej przerw na odpoczynek, to będziemy odpoczywać bawiąc się na śniegu, a z naszymi instruktorami zawsze jest, co robić :)
Kończymy ok. 14:30 -15 kończymy zajęcia w naszym przedszkolu i wracamy do Grand Stasindy, gdzie czeka na nas obiad i plac zabaw, aby jeszcze chwilę poharcować z naszymi instruktorami przed kolacją

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA NARCIARSKICH FERIACH RODZINNYCH 2017

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKI CLUB DLA DZIECI

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 5 dziennie
 POLSCY INSTRUKTORZY
 ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
 KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE 4 – 7 osób

➡ RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowa nauka jazdy na nartach dla dzieci z najlepszymi instruktorami. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4 osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do 14:30. Ostatniego dnia organizujemy zawody narciarskie, także każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich postępów w rozwijaniu skrzydeł.
Koszt : 950 PLN

Kryteriami podziału na grupy szkoleniowe są umiejętności narciarskie uczestników i ich wiek. Wypełniając formularz zgłoszeniowy informujecie nas Państwo o poziomie zaawansowania narciarskiego swojego dziecka. Jest to duże ułatwienie dla nas, które pozwala zaoszczędzić czas. Nasza szkółka narciarska w Polsce uczy z pasją na każdym stopniu zaawansowania narciarskiego już od 14 lat. Wiemy jak to robić.

PODSUMOWUJĄC: Kameralne grupy, adaptabilność instruktorów, ich uśmiech i radość z dzielenia się swoją pasją, jaką jest narciarstwo sprawią, że będziesz wiedział, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DOROSŁYCH

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 4h dziennie
  SPRAWDZENI INSTRUKTORZY
  ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
   GRUPY SZKOLENIOWE min. 8 osób
  4 STOPNIE ZAAWANSOWANIA
  CENA 500 PLN/ OSOBĘ

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Bukowinie Tatrzańskiej organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dorosłych na 4 stopniach zaawansowania narciarskiego: 

POCZĄTKUJĄCY – „KACZUSZKI” – osoby rozpoczynające swoją przygodę na nartach, które chciałyby bez stresu z uśmiechem na twarzy postawić swoje pierwsze kroki na nartach i mieć z tego satysfakcję.

AMATORZY – „JASKÓŁKI” – osoby jeżdżące na nartach, potrafiące się zatrzymać, skręcić, dla których niebieskie trasy nie stanowią problemu, a chciałyby rozwinąć swoje skrzydła i doskonalić swoją technikę jazdy, aby czuć pełną swobodę i radość z jazdy w każdych warunkach.

EKSPERCI – „SOKOŁY” – osoby dobrze jeżdżące na nartach, którzy chciałyby rozwinąć skrzydła i poprawić swoją technikę jazdy, aby czerpać więcej radości z jazdy po śniegu.

MISTRZOWIE – „ORŁY” – osoby, które jeżdżą doskonale, jednak chciałyby poprawić wybrane elementy swojej techniki jazdy, bądź osoby, które szukają kompanów do wspólnej jazdy, i opiekuna, który wie gdzie pojechać bo jak wiadomo najważniejsza jest ekipa, zespół, team.

Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

ZAREZERWUJ WYJAZD NARCIARSKI Z DZIEĆMI

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON:

+48 503091179

ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNE FERIE POD NASZYMI SKRZYDŁAMI