WY

Wy: prywatni przedsiębiorcy, pracownicy korporacji, dyrektorzy, nauczyciele, lekarze, menadżerowie, handlowcy, celebryci, ludzie pracujący w biurach, aktorzy, stomatolodzy, architekci, urzędnicy, przedstawiciele handlowi i specjaliści wielu innych branży. Etatowi dziadkowie, zawodowe mamy i ojcowie. Łączy nas wspólna pasja: rozwijanie skrzydeł swoich dzieci. Poczucie odpowiedzialności za naszych następców. To Wy, bez względu, czym zajmujecie się na co dzień, jakie macie wykształcenie i doświadczenie – mamy wspólny mianownik: przyszłość Waszych dzieci. Chcecie spędzać z najbliższymi jak najwięcej wolnego czasu. Pragniecie, aby były zdrowe i szczęśliwe. Mamy świadomość, że przyszłość zaczyna się tu i teraz. Podejmując małe decyzje decydujemy o wielkich sprawach. Sztafeta pokoleń biegnie. Jesteśmy jej częścią. Rozwiń Skrzydła skupia ludzi, którzy kochają ludzi, otaczającą przyrodę, kochają aktywny wypoczynek w towarzystwie: najbliższych, epickich krajobrazów, otaczającej przyrody.

To właśnie Wy nasi drodzy Goście jesteście nieodzowną częścią Rozwiń Skrzydła. To właśnie dzięki Wam, my również możemy rozwijać swoje skrzydła. Wasze potrzeby są naszym motorem do działania, a Wasze rozmowy z nami nieocenioną pomocą w udoskonalaniu i tworzeniu nowych ofert jak również pomocą w rozwoju.  Chcielibyśmy jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i sprawić by Wasze rodzinne wakacje, ferie na nartach z dziećmi, wyjazdy firmowe, nietuzinkowe podróże poślubne, jak również wiele innych wypraw, podróży były strzałem w dziesiątkę. Serdecznie dziękujemy Wam za zaufanie.

Miarą naszego wspólnego sukcesu jest uśmiech dziecka, zadowolenie rodzica z osiągnięć jego dziecka i to, że w przyszłości, gdy Wasze dzieci dorosną i wylecą z rodzinnego gniazda w świat, spotkacie się z nimi i razem będziecie miło wspominać chwile, które spędziliście pod naszymi skrzydłami.

Tworzymy społeczność ludzi z pasją, dzielimy się swoją wiedzą i umiejętnościami, wspomagamy rozwój.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na naszych wyjazdach.