Organic Travel

Marka Organic Travel powstała w 2012 roku, jako odpowiedź na prężnie rozwijający się w Polsce
i Świecie rynek produktów ekologicznych. Żywność organiczna znajduje się w prawie każdym sklepie, rolnicy coraz częściej decydują się na uprawę zdrowej żywności, bez chemii, GMO, zakładając gospodarstwa ekologiczne. Coraz więcej osób kupuje odzież wykonaną z organicznych materiałów jak bawełna, len, konopie. Młodzi ludzie decydując się na budowę domu, coraz częściej wybierają ekologiczne technologie chcąc zmniejszyć swój negatywny wpływ na środowisko. Większość z nas zdecydowała się na segregację śmieci. Nieświadomie jesteśmy częścią nadchodzących zmian, coraz częściej kupujemy produkty, do których produkcji wykorzystano surowce pochodzące z recyklingu. Duża część z nas wymieniła oświetlenie w swoich domach na energooszczędne. Również w naszych łazienkach pojawiają się kosmetyki, środki czyszczące, szampony, które zawierają naturalne składniki pochodzące z upraw ekologicznych, jednocześnie zawierając mniej szkodliwej chemii.

Podejmując małe wybory, decydujesz o wielkich sprawach. Przyszłość zaczyna się tu i teraz. Czas na zmiany. Zmiany, z których skorzystasz Ty, Twoja Rodzina, Twoja firma, My wszyscy jak również nasza planeta, nasz dom Ziemia, którą dzierżawimy od naszych dzieci i wnuków.
Turystyka ekologiczna, eko-hotele, ekologiczny urlop, lokalna ekologiczna żywność w hotelu, czy to jest możliwe w dobie konsumpcjonizmu? Tak z Organic Travel jest to możliwe.
Stajemy się bliżsi naturze.
Świadomość ekologiczna w społeczeństwie jest coraz większa.
Chcę być eko nie tylko w domu.
Naszą odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Organic Travel.
Organic Travel stanowi rdzeń koncepcji turystyki zrównoważonej, która została uznana najczystszą formą podróżowania przyjaznego środowisku.

Jeśli jesteś eko, bądź eko również podczas swoich podróży, wakacji, czasu wolnego. To jest możliwe.
Podróżuj z nami, z Organic Travel. Nie napiszę, w jakie to piękne miejsca możesz z nami pojechać, co zobaczysz. O tym Ty zdecydujesz. Powiem Ci, co możesz przeżyć: radość współistnienia, radość odpowiedzialności, poczujesz bicie serca renifera, poczujesz własną świadomość istnienia tu i teraz, usłyszysz śnieg, poczujesz, że jesteś częścią nieskończoności. Spokój i radość, miłość i bezpieczeństwo. To wierzchołek góry naszych możliwości. Ostrzegam, ta podróż zmieni Twoje życie.

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją drogę przyjazną naszej planecie od urlopu, wyjazdu z rodziną, wakacji życia, wakacji z dziećmi, rodzinnych ferii na nartach, to skontaktuj się z nami.

Chciałbyś wejść na nową drogę życia w sposób odpowiedzialny z osobą, którą kochasz. Zaplanuj swoją podróż poślubną z nami z Organic Travel.

Z nami rozwiń skrzydła.
Służymy swoją pomocą.
Pozdrawiam Cię.