ONI

To wspaniali instruktorzy, trenerzy, przyjaciele, bez których Rozwiń Skrzydła nie mogłoby istnieć. To Oni są piórami w naszych skrzydłach. To ludzie, którzy chcą się podzielić i inspirować innych swoimi pasjami i umiejętnościami. To Oni czuwają nad bezpieczeństwem Waszym, Dzieci, które nam powierzacie, dlatego też Instruktorzy Rozwiń Skrzydła nie są ludźmi przypadkowymi. Wielką wagę przywiązujemy do starannego doboru członków naszego zespołu, gdyż Dobry instruktor, instruktorka to człowiek, dla którego praca jest pasją i dobrą zabawą.

Dobry nauczyciel narciarstwa rozpoczyna swoją współpracę z dzieckiem, z dorosłym  od zdobycia jego zaufania poprzez swoją aparycję, mowę niewerbalną, odpowiedni dobór słów dostosowanych do wieku.

Dobry nauczyciel, to przede wszystkim partner dający uczniowi poczucie bezpieczeństwa, który poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń, zabaw, gestów, ton głosu buduje w dziecku poczucie wiary we własne możliwości. Taki nauczyciel często staje się bohaterem dla młodego Człowieka. To wielka odpowiedzialność.

Posiadanie uprawnień instruktorskich, trenerskich, ukończone studia kierunkowe, posiadane umiejętności są tylko punktem wyjścia, aby dołączyć do Zespołu RS. Nasze wymagania stawiane podczas rekrutacji są bardzo wysokie.

Nasz zespól tworzą nietuzinkowi pasjonaci instruktorzy i instruktorki: instruktorzy narciarstwa, trenerzy narciarstwa instruktorzy tenisa ziemnego, instruktorzy tańca, instruktorzy piłki nożnej, instruktorzy Nordic Walking, instruktorzy pływania, ratownicy wodni WOPR, psycholodzy, ratownicy GOPR i TOPR, przewodnicy turystyczni, speleolodzy, muzycy, artyści, i inni. Ludzie, potrafiący dzielić się i przekazywać swoją wiedzę innym.  Ludzie mający szeroką wiedzę dotyczącą człowieka, od jego psychologii, sposobów motywacji, profilaktyki zdrowia, dietetyki, specyfiki rozwoju fizycznego, emocjonalnego, rozwoju personalnego, szeroko pojętej aktywności fizycznej, wellness, odnowy biologicznej, rehabilitacji i wielu, wielu innych, których nie sposób tu wymienić.

Pod ich skrzydłami jesteś bezpieczny i z pewnością osiągniesz założony sobie cel naszej wspólnej podróży.

Rozwiń Skrzydła to My, Wy i Oni. Razem tworzymy rzeczywistość. Dołącz do nas i stań się częścią naszej szczęśliwej społeczności.

Z nami rozwiniesz skrzydła.
Wystarczy, zrobić jeden krok: skontaktować się z nami.