NARTY Z DZIEĆMI

narty z dziećmi, narty z dzieckiem, narciarskie ferie rodzinne

NARTY Z DZIEĆMI pod naszymi skrzydłami, to udany rodzinny wyjazd na narty. Tym razem chcielibyśmy zabrać Państwa na narty z dziećmi w region Val di Sole a dokładnie do Passo Tonale, gdzie z hotelu z basenem i wellness mają Państwo 50m do stoku.  Zapraszamy serdecznie.

TERMINY I CENA

POKÓJ COMFORT:

Sport Hotel Viktoria 4****
TERMIN: COMFORT dorosły dzieci ur. po 30.11.2005 dzieci ur. po 30.11.2013 DOSTĘPNOŚĆ ZGŁOSZENIA
15.01 - 22.01.2022 3080 PLN 1760 PLN 1500 PLN ŚREDNIA ZAREZERWUJ
22.01 - 29.01.2022 3200 PLN 1830 PLN 1550 PLN ŚREDNIA ZAREZERWUJ
29.01 – 05.02.2022 3300 PLN 1900 PLN 1590 PLN ŚREDNIA ZAREZERWUJ

*Powyższe opłaty za dzieci obowiązują przy zakwaterowaniu z dwojgiem rodziców / dorosłych na 3 i 4 łóżku w pokoju.

 

POKÓJ JUNIOR SUITE:

Sport Hotel Viktoria 4**** Junior Suite
TERMIN: COMFORT dorosły dzieci ur. po 30.11.2005 dzieci ur. po 30.11.2013 DOSTĘPNOŚĆ ZGŁOSZENIA
15.01 - 22.01.2022 3330 PLN 1760 PLN 1550 PLN ŚREDNIA ZAREZERWUJ
22.01 - 29.01.2022 3450 PLN 2550 PLN 1950 PLN ŚREDNIA ZAREZERWUJ
29.01 – 05.02.2022 3540 PLN 2610 PLN 1990 PLN ŚREDNIA ZAREZERWUJ

*Powyższe opłaty za dzieci obowiązują przy zakwaterowaniu z dwojgiem rodziców / dorosłych na 3 i 4 łóżku w pokoju.

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: zakwaterowanie w pokojach comfort i wyżywienie HB w Sport Hotel Viktoria 4****  (śniadanie w formie bufetu do wyboru, obiadokolacja z barem sałatkowym), WiFi dostępne w holu, dostęp do strefy wellness (od 16 roku życia): sauna fińska, sauna parowa, sanarium, strefa relaksu; dostęp do 2 basenów: basen rekreacyjny + basen dla dzieci, animacje popołudniowe – mini club dla dzieci.

Cena nie zawiera: dojazdu, napojów do obiadokolacji, opłaty klimatycznej 2,5 EURO/ dzień /os.powyżej 13lat, ubezpieczenie NNW SKi  KL, OC Skipassu

SKIPASSY DLA NASZYCH GOŚCI ZE ZNIŻKĄ:

6 dniowy skipass Adamello Ski 100 km tras

WIEK CENA DLA NASZYCH GOŚCI
DOROSŁY 258 EUR
DZIECI ur. po 30.04.2014 GRATIS*
JUNIOR ur. po 01.05.2006 186 EUR

* przy osobie dorosłej kupującej skipass na ten sam okres

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE WŁOSZECH

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI:

 PRZEDSZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe zajęcia narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem – 1450 PLN/dziecko Startujemy codziennie od godziny 09:30 i kończymy o 15:00  Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4 osoby. NARTY Z DZIEĆMI

 SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowa nauka jazdy na nartach dla dzieci z polskim instruktorem – 1300 PLN/dziecko Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do kiedy rodzice i dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Instruktorzy są do Państwa dyspozycji od godziny 09:30 do zamknięcia stoków. narty z dziećmi

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dorosłych – 6dniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z polskim instruktorem – 900 PLN/osobę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej 8osób. Czas szkolenia 2h dziennie.

Najbliższe lotniska: Bergamo, Wenecja

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE WŁOSZECH

Narty z dziećmi pod naszymi skrzydłami to spokój dla Ciebie.

ZAREZERWUJ SWÓJ RODZINNY URLOP

SPORT HOTEL VIKTORIA 4****

Ten 4* hotel położony na wysokości 1900 m n.p.m. w centrum miejscowości Passo del Tonale, zaledwie 50 metrów od stoków narciarskich. Położenie, 2 baseny, komfortowe pokoje i eleganckie wnętrza, bardzo dobra kuchnia pozwolą Państwu wypocząć podczas wyjazdu na narty z dziećmi. Miłym dopełnieniem całości będzie czas spędzony w hotelowym wellness z basenem również dla małych dzieci.

Hotel dysponuje również wspaniałym Wellness Center z basenami, , sauną fińską, sauną parową, sanarium, zabiegami Kneippa, hydromasażami, masażami oraz innymi zabiegami odnowy biologicznej, które po dniu spędzonych na nartach umilą wypoczynek pod naszymi skrzydłami.

POŁOŻENIE HOTELU

 

DO STOKU 50 m.
DO CENTRUM 0 m.
WYŻYWIENIE HB
SKIBUS przy hotelu

OPIS POKOI

Pokoje comfort są bardzo przyjemne i przestronne, urządzone w tradycyjnym stylu z drewnianymi podłogami lub dywanami wyposażone są w telewizje satelitarną, lodówkę, sejf, wifi oraz suszarkę do włosów, ręczniki w łazience. Bez wątpienia znajdziecie w nich chwilę relaksu dla siebie po nartach, kiedy dzieci będą na animacjach popołudniowych.

WYŻYWIENIE

Hotel serwuje 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania w formie bogatego bufetu. Obiadokolacje z bufetem sałatkowym i daniami z menu do wyboru. Hotel serwuje dania tradycyjnej kuchni tyrolskiej, włoskiej.

ZAREZERWUJ SWÓJ RODZINNY URLOP

Szczegółowe aktualne informacje i wytyczne dla osób udających się na urlop do Włoch mogą Państwo uzyskać na: https://www.gov.pl/web/wlochy/sytuacja-epidemiologiczna-w-polnocnych-wloszech-w-zwiazku-z-koronawirusem-covid-19

W hotelach obowiązują następujące regulacje:

  • w części wspólnej obowiązuje obowiązek noszenia maseczek ochronnych,
  • przy kwaterowaniu gość wypełnia deklarację zdrowia dotycząco covid-19
  • wchodząc do restauracji należy zdezynfekować dłonie dostępnym środkiem dezynfekującym
  • posiłki z bufetu wydawane są przez kelnera wg. życzenia gości
  • na basenie obowiązują limity osób.

W przypadku wystąpienia u uczestnika Covid – 19, lub ze względu na niemożliwość wyjazdu związanego z aktualną sytuacją epidemiologiczną (np: ograniczenia w swobodzie przemieszczenia się), taką sytuacje traktujemy jako „siła wyższa” i zwracamy Państwu wpłacone pieniądze na poczet uczestnictwa za Narciarskich Feriach Rodzinnych.

W lipcu i sierpniu 2020 odwiedziłem oferowane Państwu hotele w celu sprawdzenia je pod względem bezpieczeństwa i stosowanych procedur dotyczących epidemii koronowirusa. W mojej ocenie Włosi stanęli na wysokości zadania i reżim sanitarny stosowany przez obsługę jest na bardzo wysokim poziomie. Gościnność i troska o zadowolenie Gości w odwiedzonych hotelach była jeszcze większa, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.

OŚRODEK NARCIARSKI ADAMELLO SKI

W SKRÓCIE:

  100 km tras narciarskich perfekcyjnie sztruksowych
 
Lodowiec Presena 3000 m n.p.m.
  warunki narciarskie od
listopada do kwietnia
 dużo słońca i śniegu

  SKIPASS W CENIE

 

Składający się z 4 połączonych ośrodków narciarskich: Tonale, Lodowiec Presena, Ponte di Legno i Temu tworzą kompleks narciarski Adamello Ski, który oferuje 100 km tras, 28 nowoczesnych wyciągów, zapierające dech w piersiach widoki i równo wyratrakowane stoki, na których każdy znajdzie dla siebie ulubione miejsce. Dużo niebieskich tras idealnych dla dzieci, sporo czerwonych dla wymagających narciarzy i kilka czarnych tras, które podnoszą poziom adrenaliny śmiałkom, którzy decydują się zjechać nimi.

ZOBACZ FILM O REGIONIE

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE W PASSO TONALE

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DZIECI

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 5-6h dziennie
 POLSCY INSTRUKTORZY
 ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
 KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE 4 – 8osób
 CENA 1300 PLN/ DZIECKO

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania narciarskiego

RS Ski CLUB dla dzieci to 6-dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia prowadzone przez sprawdzonych polskich instruktorów narciarstwa. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy od 09.30 do 12.00 i drugi blok od 13:00 do kiedy Dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Z 12 letniego doświadczenia, mogę powiedzieć, że zazwyczaj kończymy między 15:30, a 16:30, także szkolenie codziennie trwa ok. 5-6 h. Podczas przerwy lunchowej 12.30-13.30 dzieci są pod opieką instruktorów. Miło jest nam wszystkim jeśli na przerwie Rodzice dołączają do dzieci i wspólnie spędzamy ten czas. Ostatniego dnia po przerwie lunchowej odbywają się zawody narciarskie, które są doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich nabytych umiejętności.

Kryteriami podziału na grupy szkoleniowe są umiejętności narciarskie uczestników i ich wiek. Nasza polska szkółka narciarska we Włoszech uczy z pasją na każdym stopniu zaawansowania narciarskiego.

PODSUMOWUJĄC: Kameralne grupy, adaptabilność instruktorów, ich uśmiech i radość z dzielenia się swoją pasją, jaką jest narciarstwo sprawią, że będziesz wiedział, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DOROSŁYCH

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 2h dziennie
  POLSCY INSTRUKTORZY
  ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
  KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE min. 8 osób
  4 STOPNIE ZAAWANSOWANIA
  CENA 900 PLN/ OSOBĘ

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dorosłych na 4 stopniach zaawansowania narciarskiego: 

POCZĄTKUJĄCY – „KACZUSZKI” – osoby rozpoczynające swoją przygodę na nartach, które chciałyby bez stresu z uśmiechem na twarzy postawić swoje pierwsze kroki na nartach i mieć z tego satysfakcję.

AMATORZY – „JASKÓŁKI” – osoby jeżdżące na nartach, potrafiące się zatrzymać, skręcić, dla których niebieskie trasy nie stanowią problemu, a chciałyby rozwinąć swoje skrzydła i doskonalić swoją technikę jazdy, aby czuć pełną swobodę i radość z jazdy w każdych warunkach.

EKSPERCI – „SOKOŁY” – osoby dobrze jeżdżące na nartach, którzy chciałyby rozwinąć skrzydła i poprawić swoją technikę jazdy, aby czerpać więcej radości z jazdy po śniegu.

MISTRZOWIE – „ORŁY” – osoby, które jeżdżą doskonale, jednak chciałyby poprawić wybrane elementy swojej techniki jazdy, bądź osoby, które szukają kompanów do wspólnej jazdy, i opiekuna, który wie gdzie pojechać bo jak wiadomo najważniejsza jest ekipa, zespół, team.

Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

ZAREZERWUJ WYJAZD NA NARTY Z DZIEĆMI

POLSKIE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

Od 15 lat uczymy dzieci jak miło i bezpiecznie spędzić czas na nartach. Poprzez zabawę i pozytywną motywację w naszym przedszkolu narciarskim dzieci, które pierwszy raz będą miały kontakt z nartami, robią szybkie postępy, z chęcią uczestniczą w zajęciach, a jak wiemy w grupie zawsze miło rozwijać skrzydła.
Nasza kadra to wyselekcjonowani polskojęzyczni instruktorzy z sercem i radością podchodzący do dzieci. 15-letnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi zaowocowało sprawdzonymi metodami i autorskim programem  nauczania dzięki, któremu nasi podopieczni rozwijają skrzydła na nartach.  Przedszkole Narciarskie RSSKI to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą aby ich dzieci dzieliły z nimi ich pasję jaką jest narciarstwo, jak również ruch na świeżym powietrzu.
Z nami Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.

JAK WYGLĄDA NASZE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe przedszkole narciarskie narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem.
KOSZT: 1450PLN/dziecko
Codziennie od godziny 09:30 do 15:00 instruktorzy RS przez zabawę uczą najmłodszych jazdy na nartach.
Codziennie o 12:00 przerwa lunchowa w ustalonej restauracji. Podczas przerwy dzieci są pod opieką instruktorów. Na przerwę zapraszamy Rodziców gdyż dzieci często potrzebują się z Państwem spotkać i podzielić swoimi doświadczeniami i opowiedzieć jak było. To bardzo pozytywnie motywuje dzieci. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby.

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

TERMINY FERII 2022

TERMINY FERII 2024 WOJEWÓDZTWO
13.01 sobota. - 28.01.2024 niedziela dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
20.01 poniedziałek - 04.02.2024 niedziela podlaskie, warmińsko-mazurskie.
27.01. poniedziałek - 11.02.2024 niedziela lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
10.02 sobota - 25.02.2024 niedziela kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

WŁOCHY DLA KIEROWCÓW

Dla kierowców: polski prawo jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdu we Włoszech. Część dróg (autostrad) są drogami płatnymi, płatności najlepiej dokonać gotówką lub kartą w odpowiedniej bramce.

Ograniczenie prędkości na autostradach to 130km/h, a w czasie deszczu 110km/h. Drogi ekspresowe 110km/h, pozostałe 90km/h. W obszarze zabudowanym 50km/h. Oprócz sporadycznej kontroli prędkości przez Policję, Carabinieri, na wielu odcinkach działają fotoradary, jak również system Tutor, rozpoznający tablice rejestracyjne i mierzący średnią prędkość na danym odcinku. Za przekroczenie prędkości o 40 km/h możesz dostać mandat w wysokości 500 euro i stracić prawo jazdy na okres nawet do 3 miesięcy.

We Włoszech nie wolno przewozić dzieci do lat 12 oraz poniżej 150 cm wzrostu na przednim siedzeniu samochodu.

Wyposażenie obowiązkowe samochodu: gaśnica, apteczka, kamizelka odblaskowa, trójkąt ostrzegawczy, zapięte pasy bezpieczeństwa przez wszystkich podróżujących. Na niektórych górskich drogach obowiązek używania zimowych opon i łańcuchów.

CENNE INFORMACJE

Cenne Informacje

Kraj: Włochy

Oficjalna nazwa: Republika Włoska
Stolica: Rzym
Język: włoski
Waluta: euro
Ludność: 58 103 033 osób
Gęstość zaludnienia: wynosi 192 mieszk./km²
Powierzchnia kraju: 301 277 km²
Strefa czasowa: GMT +1
Dokument podróży: Obywatele Polski korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej i Wspólnoty Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Włoskiej przy pobycie nie dłuższym niż 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Gniazdka elektryczne i prąd: jak w Polsce.
Bezpieczeństwo: turyści narażeni są we Włoszech przede wszystkim na kradzieże (dokumenty, pieniądze) oraz włamania i kradzieże samochodów, szczególnie jeśli chodzi o pobyt w dużych miastach.
Jedzenie: Włoska kuchnia słynna na całym świecie. Z czym kojarzy się włoska kuchnia? Tak, z Pizzą, z spaghetti, z makaronami. Każdy region kraju słynie ze swoich specjalności, jednak ogólnie kuchnię włoską charakteryzuje: korzystanie z dużej ilości świeżych warzyw: pomidorów, cebuli, cukinii, bakłażanów, czosnku przypraw i ziół takich jak: bazylia, rozmaryn, oregano, estragon, tymianek, w akompaniamencie parmezanu. W kuchni włoskiej nie może zabraknąć oliwy, z której wyjątkowych walorów smakowych i zdrowotnych każda prowincja słynie. Kuchnia włoska wyspecjalizowała się szczególnie w potrawach mącznych, rybnych, w dziczyźnie i owocach morza. Sery, lasagne, spaghetti, pizza, ravioli, to tylko najbardziej znane przykłady dań kuchni włoskiej. Kuchnia włoska to doskonałe wino. Które najlepsze do lokalnych dań? Oczywiście lokalne. Włoska grappa ma również swoich zwolenników, którzy odnajdują w niej esencję naturalnych składników i górskiej wody, z której jest destylowana.

Jak Włochy to kawa. Każdorazowo inna, każdorazowo doskonała.
O kuchni każdego narodu można by dużo pisać. O włoskich smakach można by pisać w nieskończoność. Zamiast pisać i czytać o tym trzeba tam pojechać i degustować, celebrując każdy posiłek, każdy rodzinny obiad we włoskim stylu, każdą chwilę zapomnienia, każdą filiżankę kawy i każdy kęs perfekcyjnych włoskich deserów czerpiąc z niego radość dla oka, podniebienia, węchu i ducha. Tu zasiadając do każdego posiłku, deseru, każdego dania jesteś celebrytą.

Ważne telefony: 112 Carabinieri, 113 Polizia, 118 pogotowie ratunkowe.

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON:

+48 503091179

ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNY WYJAZD NA NARTY