O MNIE

Gabriel Idzikowski

Cele jakie stawiam przed sobą to tylko punkty na mapie życia. Liczy się droga, jaką do nich dążę. Kiedyś podczas rodzinnych świąt Babcia składając mi życzenia powiedziała: „ Chciałabym abyś był Człowiekiem”. To życzenie stało się moim celem . Dla mnie liczy się człowiek, poznanie Go, wspólna rozmowa, która wzbogaca każdego z nas, bez względu na to, czy to jest rozmowa z młodym dzieckiem, czy znanym autorytetem w danej dziedzinie, czy starszą osobą spotkaną na spacerze. Takie spotkania, rozmowy mogą dodać nam skrzydeł jeśli tylko chcemy.

Poznanie drugiego człowieka, ciekawość drugiego człowieka to zarówno cel jak i droga jaką idę w swojej podróży przez życie do poznania siebie samego, prawdziwego ja.

Dzielenie się pasjami, wiedzą, umiejętnościami z innymi, poszukiwanie nowych doznań, smakowanie życia drugiego człowieka, spędzanie czasu z najbliższymi to cele i droga ich osiągania, które realizuję podróżując. Każdy z nas ma w sobie dużo piękna i dobra. W życiu nic się nie dzieje bez przyczyny. Wszystko, co nas spotyka, ludzie, jakich spotykamy na swojej drodze, sytuacje na pierwszy rzut oka przypadkowe mają swój głębszy sens. Od Ciebie zależy tylko czy go odkryjesz? Dlatego też wymyśliłem Rozwiń Skrzydła, skupiając ludzi z pasją dla ludzi poszukujących i mających pasje, którzy chcą się rozwijać. Idee Rozwiń Skrzydła znajdziesz w każdej zakładce naszej strony www.

Od niedawna mam dwie nowe pasje, które dają mi dużo radości, które są zupełnie różne, a wciągają mnie, poświęcam im każdą chwilę. Te pasje to Zosia i Polcia. Kim jestem? Istotne jest, kim mogę być dla siebie, co z moich myśli, moich pasji, mojej działalności mojej wiedzy stanie się częścią mojego życia, życia mojej Rodziny, co pozwoli odkryć talenty jakie są w nas.

Życzę Ci wszystkiego, co piękne i dobre, Miłości.

Moje osiągnięcia:

Mąż, Tata, Właściciel i Twórca Rozwiń Skrzydła, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego, Ratownik Wodny WOPR, instruktor, trener i sędzia pływania, instruktor narciarstwa, instruktor żeglarstwa, stermotorzysta, instruktor nordic walking, instruktor lekkoatletyki, instruktor gimnastyki i akrobatyki sportowej, , masażysta, instruktor kulturystyki, menadżer sportu, menadżer imprez sportowych, podróżnik. To tylko wierzchołek góry lodowej dryfującej na oceanie życia.
Co z tego jest najważniejsze dla mnie? To bycie mężem i tatą, który pełniej i bezwarunkowo miłuje Żonę Anię i Córeczki. by trwać w Miłości, bo Ona rozwija skrzydła, unosi i sprawia, że żyję.