RODZINNE NARTY Z DZIEĆMI

narty z dziećmi, narty z dzieckiem, narciarskie ferie rodzinne

RODZINNE NARTY Z DZIEĆMI pod naszymi skrzydłami, to udany rodzinny wyjazd na narty. Proponujemy Państwa rodzinne narty z dziećmi w region Val di Sole a dokładnie do Passo Tonale, gdzie z hotelu z wellness mają Państwo jedyne 150m do stoku, a cena wyjazdu jest bardzo atrakcyjna.  Zapraszamy na narty z dziećmi.

TERMINY I CENA

Albergo Angelo 3***
TERMIN: CENA DOJAZD DOSTĘPNOŚĆ ZGŁOSZENIA
12.01 – 19.01.2019 1855 PLN WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ
19.01 - 26.01.2019 2070 PLN WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ
26.01 - 02.02.2019 2070 PLN WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ
09.02 - 16.02.2019 2530 PLN WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ

ZNIŻKI DLA DZIECI

TERMIN: 12.01 – 19.01.2019

OPŁATY ZA DZIECI na 3 i 4 łóżku przy dwóch osobach dorosłych:
 DZIECI 0 – 3 lat: gratis
 DZIECI 4 – 11,99 lat: 1000 PLN
 DZIECI 12 – 15,99 lat: 1378 PLN

 

TERMINY: 19.01 – 26.01.2019 i 26.01 – 02.02.2019
 DZIECI 0 – 3 lat: gratis
 DZIECI 4 – 11,99 lat: 1140 PLN
 DZIECI 12 – 15,99 lat: 1536 PLN

TERMINY: 09.02 – 16.02.2019
 DZIECI 0 – 3 lat: gratis
 DZIECI 4 – 11,99 lat: 1416 PLN
 DZIECI 12 – 15,99 lat: 1896 PLN

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie HB w Albergo Angelo (śniadanie w formie bufetu do wyboru, obiadokolacja z barem sałatkowym), WiFi dostępne w całym hotelu, ogrzewana narciarnia,

Cena nie zawiera: dojazdu, napojów do obiadokolacji, 6-cio dniowego skipassu Adamello Ski, opłaty klimatycznej 1,8 EURO/ dzień /os.powyżej 14lat, ubezpieczenie NNW SKi (ok. 70 PLN od osoby), wstępu do strefy wellness (jednorazowy wstęp 10EUR/os, 6-dniowy wstęp to: 48 EUR/os.)

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE WŁOSZECH

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI:

 PRZEDSZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe przedszkole narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem – 1100 PLN/dziecko Startujemy codziennie od godziny 09:30 i kończymy o 15:00. Uczymy przez zabawę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4 osoby. NARTY Z DZIEĆMI

 SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowa nauka jazdy na nartach dla dzieci z polskim instruktorem – 950 PLN/dziecko Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4 osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do kiedy rodzice i dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Instruktorzy są do Państwa dyspozycji od godziny 09:30 do zamknięcia stoków. narty z dziećmi

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dorosłych – 6dniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z polskim instruktorem – 500 PLN/osobę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej 8osób. Czas szkolenia 2h dziennie.

Samolot i transfer do hotelu na zapytanie.
Najbliższe lotniska: Bergamo, Wenecja

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE WŁOSZECH

Narty z dziećmi pod naszymi skrzydłami to spokój dla Ciebie.

ZAREZERWUJ SWÓJ RODZINNY URLOP

ALBERGO ANGELO 3***

Albergo Angelo, czyli Hotel Anioł położony jest w centrum miejscowości Passo del Tonale, 150 metrów od stoków narciarskich. Miłe komfortowe wnętrza, atrakcyjna cena i bliskość stoku pozwolą Państwu wypocząć podczas wyjazdu na narty z dziećmi. Miłym dopełnieniem całości będzie czas spędzony w hotelowym wellness.

POŁOŻENIE HOTELU

 

DO STOKU 150 m.
DO CENTRUM 0 m.
WYŻYWIENIE HB
SKIBUS przy hotelu

OPIS POKOI

Pokoje urządzone w tradycyjnym stylu włoskiego Tyrolu z drewnianymi meblami wyposażone są w telewizje satelitarną, wifi oraz suszarkę do włosów i ręczniki w łazience.

WYŻYWIENIE

Hotel serwuje 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania w formie bogatego bufetu. Obiadokolacje z bufetem sałatkowym i daniami z menu do wyboru. Hotel serwuje dania tradycyjnej kuchni tyrolskiej, włoskiej. W hotelu możliwa jest wyżywienie dla wegetarian jak również dla osób z nietolerancjami pokarmowymi i specjalne menu dla dzieci.
Posiłki są smaczne, a chef kuchni dba o to aby każdy wyszedł zadowolony i syty.

ZAREZERWUJ SWÓJ RODZINNY URLOP

OŚRODEK NARCIARSKI ADAMELLO SKI

W SKRÓCIE:

  100 km tras narciarskich perfekcyjnie sztruksowych
 
Lodowiec Presena 3000 m n.p.m.
  warunki narciarskie od
listopada do kwietnia
 dużo słońca i śniegu

  SKIPASS W CENIE

 

Składający się z 4 połączonych ośrodków narciarskich: Tonale, Lodowiec Presena, Ponte di Legno i Temu tworzą kompleks narciarski Adamello Ski, który oferuje 100 km tras, 28 nowoczesnych wyciągów, zapierające dech w piersiach widoki i równo wyratrakowane stoki, na których każdy znajdzie dla siebie ulubione miejsce. Dużo niebieskich tras idealnych dla dzieci, sporo czerwonych dla wymagających narciarzy i kilka czarnych tras, które podnoszą poziom adrenaliny śmiałkom, którzy decydują się zjechać nimi.

ZOBACZ FILM O REGIONIE

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE W PASSO TONALE

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DZIECI

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 5-6h dziennie
 POLSCY INSTRUKTORZY
 ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
 KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE 4 – 8osób
 CENA 950 PLN/ DZIECKO

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania narciarskiego

RS Ski CLUB dla dzieci to 6-dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia prowadzone przez sprawdzonych polskich instruktorów narciarstwa. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy od 09.30 do 12.30 i drugi blok od 13:30 do kiedy Dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Z 10 letniego doświadczenia, mogę powiedzieć, że zazwyczaj kończymy między 15:30, a 16:30, także szkolenie codziennie trwa ok. 5-6 h. Podczas przerwy lunchowej 12.30-13.30 dzieci są pod opieką instruktorów. Miło jest nam wszystkim jeśli na przerwie Rodzice dołączają do dzieci i wspólnie spędzamy ten czas. Ostatniego dnia po przerwie lunchowej odbywają się zawody narciarskie, które są doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich nabytych umiejętności.

Kryteriami podziału na grupy szkoleniowe są umiejętności narciarskie uczestników i ich wiek. Nasza polska szkółka narciarska we Włoszech uczy z pasją na każdym stopniu zaawansowania narciarskiego.

PODSUMOWUJĄC: Kameralne grupy, adaptabilność instruktorów, ich uśmiech i radość z dzielenia się swoją pasją, jaką jest narciarstwo sprawią, że będziesz wiedział, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DOROSŁYCH

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 2h dziennie
  POLSCY INSTRUKTORZY
  ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
  KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE min. 8 osób
  4 STOPNIE ZAAWANSOWANIA
  CENA 450 PLN/ OSOBĘ

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dorosłych na 4 stopniach zaawansowania narciarskiego: 

POCZĄTKUJĄCY – „KACZUSZKI” – osoby rozpoczynające swoją przygodę na nartach, które chciałyby bez stresu z uśmiechem na twarzy postawić swoje pierwsze kroki na nartach i mieć z tego satysfakcję.

AMATORZY – „JASKÓŁKI” – osoby jeżdżące na nartach, potrafiące się zatrzymać, skręcić, dla których niebieskie trasy nie stanowią problemu, a chciałyby rozwinąć swoje skrzydła i doskonalić swoją technikę jazdy, aby czuć pełną swobodę i radość z jazdy w każdych warunkach.

EKSPERCI – „SOKOŁY” – osoby dobrze jeżdżące na nartach, którzy chciałyby rozwinąć skrzydła i poprawić swoją technikę jazdy, aby czerpać więcej radości z jazdy po śniegu.

MISTRZOWIE – „ORŁY” – osoby, które jeżdżą doskonale, jednak chciałyby poprawić wybrane elementy swojej techniki jazdy, bądź osoby, które szukają kompanów do wspólnej jazdy, i opiekuna, który wie gdzie pojechać bo jak wiadomo najważniejsza jest ekipa, zespół, team.

Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

ZAREZERWUJ WYJAZD NA NARTY Z DZIEĆMI

POLSKIE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

Od 11 lat uczymy dzieci jak miło i bezpiecznie spędzić czas na nartach. Poprzez zabawę i pozytywną motywację w naszym przedszkolu narciarskim dzieci, które pierwszy raz będą miały kontakt z nartami, robią szybkie postępy, z chęcią uczestniczą w zajęciach, a jak wiemy w grupie zawsze miło rozwijać skrzydła.
Nasza kadra to wyselekcjonowani polskojęzyczni instruktorzy z sercem i radością podchodzący do dzieci. 11letnie doświadczenie  w pracy z małymi dziećmi zaowocowało sprawdzonymi metodami i autorskim programem  nauczania dzięki, któremu nasi podopieczni rozwijają skrzydła na nartach.  Przedszkole Narciarskie RSSKI to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą aby ich dzieci dzieliły z nimi ich pasję jaką jest narciarstwo, jak również ruch na świeżym powietrzu.
Z nami Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.

JAK WYGLĄDA NASZE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe przedszkole narciarskie narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem.
KOSZT: 1100PLN/dziecko
Codziennie od godziny 09:30 do 15:30 instruktorzy RS przez zabawę uczą najmłodszych jazdy na nartach. Oprócz instruktorów nad dziećmi czuwa Skrzydlata Niania, która zadba o wszelkie potrzeby dzieci umilając im czas grami i zabawami, pomagając w jedzeniu, itp. Po zakończeniu szkolenia dzieci pozostają pod opieką Skrzydlatej Niani i instruktorów do godziny 15:30 bawiąc się w oczekiwaniu na Rodziców.
Codziennie o 12:00 przerwa lunchowa w ustalonej restauracji. Podczas przerwy dzieci są pod opieką instruktorów. Na przerwę zapraszamy Rodziców gdyż dzieci często potrzebują się z Państwem spotkać i podzielić swoimi doświadczeniami i opowiedzieć jak było. To bardzo pozytywnie motywuje dzieci. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby.

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE

SKRZYDLATA NIANIA

SKRZYDLATA NIANIA

SKRZYDLATA NIANIA to alternatywa dla wszystkich dzieci, które potrzebują dodatkowej przerwy, jak również dla tych z Państwa, którzy przyjeżdżacie do nas z dziećmi, które nie uczestniczą w przedszkolu narciarskim RSSKI, a chcieliby Państwo spędzić część dnia na nartach. SKRZYDLATA NIANIA DYŻURUJE CODZIENNIE NA STOKU OD 9:30 DO 15: 30 sprawując opiekę nad dziećmi, organizując w tym czasie różne zabawy, konkursy. Z SKRZYDLATĄ NIANIĄ MOŻESZ BYĆ PEWNY, ŻE TWOJE DZIECKO JEST POD DOBRYMI SKRZYDŁAMI

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

TERMINY FERII 2018

TERMINY FERII 2021 WOJEWÓDZTWO
18.01 poniedziałek. - 31.01.2021 niedziela dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.
25.01 poniedziałek - 07.02.2021 niedziela podlaskie, warmińsko-mazurskie.
01.02. poniedziałek - 14.02.2021 niedziela lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
15.02 poniedziałek - 28.02.2021 niedziela kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

WŁOCHY DLA KIEROWCÓW

Dla kierowców: polski prawo jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdu we Włoszech. Część dróg (autostrad) są drogami płatnymi, płatności najlepiej dokonać gotówką lub kartą w odpowiedniej bramce.

Ograniczenie prędkości na autostradach to 130km/h, a w czasie deszczu 110km/h. Drogi ekspresowe 110km/h, pozostałe 90km/h. W obszarze zabudowanym 50km/h. Oprócz sporadycznej kontroli prędkości przez Policję, Carabinieri, na wielu odcinkach działają fotoradary, jak również system Tutor, rozpoznający tablice rejestracyjne i mierzący średnią prędkość na danym odcinku. Za przekroczenie prędkości o 40 km/h możesz dostać mandat w wysokości 500 euro i stracić prawo jazdy na okres nawet do 3 miesięcy.

We Włoszech nie wolno przewozić dzieci do lat 12 oraz poniżej 150 cm wzrostu na przednim siedzeniu samochodu.

Wyposażenie obowiązkowe samochodu: gaśnica, apteczka, kamizelka odblaskowa, trójkąt ostrzegawczy, zapięte pasy bezpieczeństwa przez wszystkich podróżujących. Na niektórych górskich drogach obowiązek używania zimowych opon i łańcuchów.

CENNE INFORMACJE

Cenne Informacje

Kraj: Włochy

Oficjalna nazwa: Republika Włoska
Stolica: Rzym
Język: włoski
Waluta: euro
Ludność: 58 103 033 osób
Gęstość zaludnienia: wynosi 192 mieszk./km²
Powierzchnia kraju: 301 277 km²
Strefa czasowa: GMT +1
Dokument podróży: Obywatele Polski korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej i Wspólnoty Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Włoskiej przy pobycie nie dłuższym niż 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Gniazdka elektryczne i prąd: jak w Polsce.
Bezpieczeństwo: turyści narażeni są we Włoszech przede wszystkim na kradzieże (dokumenty, pieniądze) oraz włamania i kradzieże samochodów, szczególnie jeśli chodzi o pobyt w dużych miastach.
Jedzenie: Włoska kuchnia słynna na całym świecie. Z czym kojarzy się włoska kuchnia? Tak, z Pizzą, z spaghetti, z makaronami. Każdy region kraju słynie ze swoich specjalności, jednak ogólnie kuchnię włoską charakteryzuje: korzystanie z dużej ilości świeżych warzyw: pomidorów, cebuli, cukinii, bakłażanów, czosnku przypraw i ziół takich jak: bazylia, rozmaryn, oregano, estragon, tymianek, w akompaniamencie parmezanu. W kuchni włoskiej nie może zabraknąć oliwy, z której wyjątkowych walorów smakowych i zdrowotnych każda prowincja słynie. Kuchnia włoska wyspecjalizowała się szczególnie w potrawach mącznych, rybnych, w dziczyźnie i owocach morza. Sery, lasagne, spaghetti, pizza, ravioli, to tylko najbardziej znane przykłady dań kuchni włoskiej. Kuchnia włoska to doskonałe wino. Które najlepsze do lokalnych dań? Oczywiście lokalne. Włoska grappa ma również swoich zwolenników, którzy odnajdują w niej esencję naturalnych składników i górskiej wody, z której jest destylowana.

Jak Włochy to kawa. Każdorazowo inna, każdorazowo doskonała.
O kuchni każdego narodu można by dużo pisać. O włoskich smakach można by pisać w nieskończoność. Zamiast pisać i czytać o tym trzeba tam pojechać i degustować, celebrując każdy posiłek, każdy rodzinny obiad we włoskim stylu, każdą chwilę zapomnienia, każdą filiżankę kawy i każdy kęs perfekcyjnych włoskich deserów czerpiąc z niego radość dla oka, podniebienia, węchu i ducha. Tu zasiadając do każdego posiłku, deseru, każdego dania jesteś celebrytą.

Ważne telefony: 112 Carabinieri, 113 Polizia, 118 pogotowie ratunkowe.

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON:

+48 503091179

ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNY WYJAZD NA NARTY