Przedszkole narciarskie – Polska ferie z dzieckiem

przedszkole narciarskie, narciarskie ferie rodzinne

IDEA:

Narciarskie Ferie Rodzinne to idea wspólnego spędzanie wolnego czasu – ferii – przez rodziców i dzieci w komfortowych warunkach. Wiemy jak stworzyć idealny wyjazd rodzinny na narty z dziećmi. Znamy potrzeby rodzin z dziećmi, bo sami mamy dzieci i lubimy aktywnie spędzać czas dzieląc się naszymi pasjami. Narciarstwo, snowboard, ruch na świeżym powietrzu, a przede wszystkim wspólne przeżywanie miłych chwil. Uczymy przez zabawę i radość, indywidualne podejście, kameralne grupy szkoleniowe. Rozkoszowanie się każdą chwilą, otaczającą przyrodą, kolejnymi wyzwaniami. Pod naszymi skrzydłami każdy znajdzie czas dla siebie. Z nami rozwiniesz skrzydła swoje, swojej rodziny. Dołącz do nas i miło spędź czas z rodziną. Zapraszamy.

TERMINY I CENA

Grand Stasinda **** Bukowina Tatrzańska
TERMIN: DOROSŁY DZIECI: DOJAZD DOSTĘPNOŚĆ ZGŁOSZENIA
14.01 – 21.01.2018 1450 PLN 1800 PLN WŁASNY ŚREDNIA ZAMÓW
21.01 – 28.01.2018 1450 PLN 1800 PLN WŁASNY ŚREDNIA ZAMÓW
28.01 – 04.02.2018 1450 PLN 1800 PLN WŁASNY ŚREDNIA ZAMÓW
04.02 – 11.02.2018 1450 PLN 1800 PLN WŁASNY MAŁA ZAMÓW
11.02 – 18.02.2018 1450 PLN 1800 PLN WŁASNY DUŻO ZAMÓW
18.02 – 25.02.2018 1450 PLN 1800 PLN WŁASNY MAŁA ZAMÓW

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie FB w Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej (śniadanie w formie bogatego bufetu, obiad serwowany przez kelnerów i kolację w formie bogatego bufetu do wyboru), pokój zabaw dla dzieci, pokój gier, codzienne animacje wieczorne dla rodzin, szkolenie narciarskie dla dzieci w grupach szkoleniowych 3 – 6 osób pod okiem instruktorów RSSKI, transfery na stok, kulig z ogniskiem, kiełbaskami, oscypkiem, grzańcem, pochodniami, ubezpieczenie NNW.

PRZEDSZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi  w Polsce – od 11 lat szkolimy najmłodszych poprzez zabawę, uśmiech i życzliwość. Przedszkole narciarskie RSSKI to 6 dniowa nauka narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z najlepszymi polskimi instruktorami – Startujemy codziennie po śniadaniu od  09:30 wyjeżdżając na stok skibusem i kończymy o 15:00 podczas zajęć ok 11:45 mamy przerwę lunchową z rodzicami. Nasi Instruktorzy czuwają nad dziećmi dbając o wszelkie potrzeby dzieci umilając im czas grami i zabawami, pomagając w jedzeniu, itp. Grupy są kameralne 3 – 6 osób. Po zakończeniu super zajęć na nartach, wracamy do Grand Stasindy.

SZKOLENIE NARCIARSKIE SKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci z najlepszymi instruktorami– Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do 15:00. Ostatniego dnia organizujemy zawody narciarskie, także każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich postępów w rozwijaniu skrzydeł.
Koszt szkolenia dla Gości spoza narciarskich ferii rodzinnych: 980 PLN

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dorosłych – 6dniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych– 500 PLN/osobę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej 8osób. Czas szkolenia 4h dziennie.
Koszt szkolenia dla Gości spoza narciarskich ferii rodzinnych: 700 PLN

➡ Jeśli, ktoś z Państwa chciałby dojechać pociągiem do Zakopanego, to pomożemy zorganizować transfer z dworca do ośrodka. Wystarczy powiedzieć nam o tym :)

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZNIE NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNE FERIE W GÓRACH

OPIS POKOI

Pokoje w Grand Stasindzie to kwintesencja dobrego smaku. Połączenie nowoczesnego designu z tradycyjnym wzornictwem podhalańskim pozwoliło stworzyć unikalny klimat wnętrz przestronnych pokoi dla wygody i przyjemności przebywania Gości. Pokoje wyposażone są w łazienkę, tv sat, ręczniki.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Restauracja, 3 pokoje zabaw dla dzieci: pokój zabaw, pokój gier, pokój zabaw dla najmłodszych. winda, oświetlony parking, wifi, serwis kawowy 24h., kącik internetowy strefa wellness w sąsiednim budynku ( sauna fińska, sauna turecka (parowa) sauna na podczerwień, jacuzzi.

WYŻYWIENIE

Restauracja Grand Stasindy serwuje wyśmienite i obfite dania kuchni polskiej i regionalnej, typowej dla Podhala. Dla Gości Rozwiń Skrzydła Grand Stasinda serwuje trzy posiłki: śniadanie w formie bogatego bufetu w potrawy jarskie i mięsne do wyboru, doskonały domowy obiad serwowany przez kelnerów, po którym czeka Państwa deser i kolację z równie bogatym wyborem dań, które zadowoli wymagające podniebienia naszych Gości.
Ponad to całą dobę działa serwis kawowy przy placu zabaw, także w każdej chwili mogą Państwo rozkoszować się aromatem kawy, bądź smakiem innych napojów.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE DLA DZIECI 3-6 LAT

Od 11 lat uczymy dzieci jak miło i zdrowo spędzić czas na nartach. Poprzez zabawę i pozytywną motywację w naszym przedszkolu narciarskim dzieci, które pierwszy raz będą miały kontakt z nartami, robią szybkie postępy, z chęcią uczestniczą w zajęciach, a jak wiemy w grupie zawsze miło rozwijać skrzydła. Najlepiej rozwija się skrzydła pod okiem specjalisty pasjonata.
Nasza kadra to wyselekcjonowani instruktorzy z sercem i radością podchodzący do dzieci. Wieloletnie doświadczenie  w pracy z małymi dziećmi zaowocowało sprawdzonymi metodami i autorskim programem  nauczania dzięki, któremu nasi podopieczni rozwijają skrzydła na nartach. Wiemy jak odczytywać potrzeby najmłodszych dzieci, gdyż sami mamy małe dzieci.  Przedszkole Narciarskie RSSKI to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą aby ich dzieci dzieliły z nimi ich pasję jaką jest narciarstwo, jak również ruch na świeżym powietrzu.
Z nami Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.

JAK WYGLĄDA NASZE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Po pysznym śniadaniu o 9:30 gotowi w kaskach, butach narciarskich wsiadamy do skibusa, który zawiezie nas na stok, gdzie pod okiem instruktorów RS Twoje dziecko będzie stawiało swoje pierwsze kroki na nartach. Jeśli czujesz, że Twoja obecność jest potrzebna Tobie i dziecku, bądź z nim przez cały czas. Ty wiesz, co potrzebuje Twoje dziecko najlepiej. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja obecność zmotywuje dziecko, bądź w zasięgu oczu Instruktora. Jeśli będziesz potrzebna, potrzebny damy Ci znać.
Ok 11.45 planujemy przerwę lunchową w wcześniej ustalonym miejscu, restauracji na stoku. Podczas przerwy dzieci są pod opieką instruktorów. Na przerwę oczywiście zapraszamy Was Rodziców gdyż dzieci często potrzebują się z Państwem spotkać i podzielić swoimi nowymi doświadczeniami i zwyczajnie opowiedzieć Wam jak było. To bardzo pozytywnie motywuje dzieci. Po lunchu na stoku ruszamy do kolejnej zabawy, bo przez zabawę najmilej odkrywać nowe możliwości, czyli uczyć się jazdy na nartach. Jeśli dzieci będą potrzebowały więcej przerw na odpoczynek, to będziemy odpoczywać bawiąc się na śniegu, a z naszymi instruktorami zawsze jest, co robić :)
Kończymy ok. 14:30 kończymy zajęcia w naszym przedszkolu i wracamy do Grand Stasindy, gdzie czeka na nas obiad i plac zabaw, aby jeszcze chwilę poharcować z naszymi instruktorami przed kolacją

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA NARCIARSKICH FERIACH RODZINNYCH 2017

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKI CLUB DLA DZIECI

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 5 dziennie
 POLSCY INSTRUKTORZY
 ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
 KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE 4 – 7 osób

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci z najlepszymi instruktorami– Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.00 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.00 do 14:30. Ostatniego dnia organizujemy zawody narciarskie, także każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich postępów w rozwijaniu skrzydeł.
Koszt szkolenia dla Gości spoza narciarskich ferii rodzinnych: 980 PLN

Kryteriami podziału na grupy szkoleniowe są umiejętności narciarskie uczestników i ich wiek. Wypełniając formularz zgłoszeniowy informujecie nas Państwo o poziomie zaawansowania narciarskiego swojego dziecka. Jest to duże ułatwienie dla nas, które pozwala zaoszczędzić czas. Nasza szkółka narciarska w Polsce uczy z pasją na każdym stopniu zaawansowania narciarskiego już od 11 lat. Wiemy jak to robić.

PODSUMOWUJĄC: Kameralne grupy, adaptabilność instruktorów, ich uśmiech i radość z dzielenia się swoją pasją, jaką jest narciarstwo sprawią, że będziesz wiedział, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DOROSŁYCH

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 4h dziennie
  SPRAWDZENI INSTRUKTORZY
  ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
   GRUPY SZKOLENIOWE min. 8 osób
  4 STOPNIE ZAAWANSOWANIA
  CENA 500 PLN/ OSOBĘ

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Bukowinie Tatrzańskiej organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dorosłych na 4 stopniach zaawansowania narciarskiego: 

POCZĄTKUJĄCY – „KACZUSZKI” – osoby rozpoczynające swoją przygodę na nartach, które chciałyby bez stresu z uśmiechem na twarzy postawić swoje pierwsze kroki na nartach i mieć z tego satysfakcję.

AMATORZY – „JASKÓŁKI” – osoby jeżdżące na nartach, potrafiące się zatrzymać, skręcić, dla których niebieskie trasy nie stanowią problemu, a chciałyby rozwinąć swoje skrzydła i doskonalić swoją technikę jazdy, aby czuć pełną swobodę i radość z jazdy w każdych warunkach.

EKSPERCI – „SOKOŁY” – osoby dobrze jeżdżące na nartach, którzy chciałyby rozwinąć skrzydła i poprawić swoją technikę jazdy, aby czerpać więcej radości z jazdy po śniegu.

MISTRZOWIE – „ORŁY” – osoby, które jeżdżą doskonale, jednak chciałyby poprawić wybrane elementy swojej techniki jazdy, bądź osoby, które szukają kompanów do wspólnej jazdy, i opiekuna, który wie gdzie pojechać bo jak wiadomo najważniejsza jest ekipa, zespół, team.

Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

ZAREZERWUJ WYJAZD NARCIARSKI Z DZIEĆMI

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON:

+48 503091179

+48 501222405

ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNE FERIE POD NASZYMI SKRZYDŁAMI