Rozpoczęcie sezonu 2015/2016 – narty we Włoszech – Ski Safari

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego we Włoszech.
Zapraszamy na SKI SAFARI – 3 Włoskie ośrodki narciarskie 144 km sztruksowych tras. Hotel 4**** ceny od 1076PLN ze skipassem.
Narty we Włoszech czekają. SZCZEGÓŁY OFERTY

Rozpocznij sezon narciarski we włoskim stylu. SKi SAFARI na dobry początek sezonu – narty we Włoszech.
Termin: 5-12 grudnia 2015 roku.
Ekskluzywny hotel 350m od stoku
144km tras narciarskich, Skipass w cenie, wellness w cenie.

3 ośrodki narciarskie:
Monte Bondone – Folgaria – Paganella 144 km tras
4 dni jazdy w raju narciarskim Monte Bondone + 1 dzień w niezwykłej Folgarii + 1 dzień na stokach zachwycającej Paganellii.
Zobacz film: Monte Bondone – narty we Włoszech

ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY

Kameralny ośrodek narciarski Monte Bondone (1184 – 2090 m n.p.m.) Zapierające dech w piersiach widoki, południowe słońce, piękna panorama na region Trentino.
4**** Hotel &Spa Hotel 4**** Le Blanc
To wymarzony miejsce na spokojny urlop na nartach. Tu planujemy jeździć pierwsze 3 dni,aby powrócić tu dnia ostatniego, w sumie 4 dni sztruksowych tras, niesamowitych wręcz epickich widoków na otaczające Monte Bondone doliny i ośnieżone szczyty. 4dnia przeniesiemy się na stoki do Folgarii – 74 km tras – intensywny dzień, wszechobecny aromat kawy, słynne trasy narciarskie na których ściga się czołówka narciarska świata, a jednocześnie rodzinny ośrodek narciarski. Zakochasz się w tym miejscu, bo tu każdy narciarz, snowboardzista znajdzie swoje miejsce. Po Folgarii udamy się na stoki Paganelli – cóż mam pisać, słowa nie oddadzą tego, co oferuje dla narciarzy Paganella. Tu trzeba być, tu warto zjechać po każdym stoku, tu będziesz rozkoszował się każdą chwilą na nartach.
Ski safari to również propozycja dla rodzin z dziećmi, wyjazd na narty z dziećmi na rozpoczęcie sezonu to dobra decyzja, To idealny czas na nabranie sił przed najbardziej intensywnym tygodniem w roku szkolnym. Wyjazd w tym okresie przyniesie wiele wymiernych korzyści dla Ciebie, dzieci, dla całej rodziny.

Narty we Włoszech tylko z nami.
Rozwiń skrzydła na nartach we Włoszech.
Zobacz szczegóły i zgłoś się już dziś.

[contact-form-7 404 "Not Found"]