NARTY Z DZIEĆMI + SŁONECZNE WŁOCHY = RODZINY KOMFORT

narty z dziećmi, narty z dzieckiem, narciarskie ferie rodzinne

NARTY Z DZIEĆMI pod naszymi skrzydłami, to udany rodzinny wyjazd na narty. Tym razem chcielibyśmy zabrać Państwa na narty z dziećmi do samego serca włoskich Dolomitów, do słynnej na cały świat z słonecznych dni i ośnieżonych tras narciarskich Cortiny d’Ampezzo. Zapraszamy

TERMINY I CENA

Hotel Boite 4****
TERMIN: CENA SKIPASS DOJAZD DOSTĘPNOŚĆ ZGŁOSZENIA
13.01 – 20.01.2018 2850 PLN NIE WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ
20.01 – 27.01.2018 2850 PLN NIE WŁASNY DUŻA ZAREZERWUJ
27.01 – 03.02.2018 3200 PLN NIE WŁASNY DUŻA ZAREZERWUJ
03.02 – 10.02.2018 3200 PLN NIE WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ
10.02 – 17.02.2018 3700 PLN NIE WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ
17.02 – 24.02.2018 2990 PLN NIE WŁASNY DUŻO ZAREZERWUJ

ZNIŻKI DLA DZIECI

 DZIECI 0 – 6,99lat: GRATIS
 DZIECI 7 – 11,99lat:   opłata 500 PLN

*Powyższe opłaty za dzieci obowiązują przy zakwaterowaniu z dwojgiem dorosłych na 3 i 4 łóżku.

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie HB w Hotelu 4**** Boite (śniadanie w formie bufetu do wyboru, obiadokolacja z barem sałatkowym + woda + pieczywo), WiFi dostępne w holu, udział w zawodach narciarskich.

Cena nie zawiera: dojazdu, napojów do obiadokolacji, opłaty klimatycznej 2,8 EURO/ dzień /os.powyżej 14lat. dostęp do strefy wellness i basenu 10 EUR/ os/ tydzień.

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE WŁOSZECH

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI:

 PRZEDSZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem – 1100 PLN/dziecko Startujemy codziennie od godziny 09:30 i kończymy o 15:30 Oprócz instruktorów nad dziećmi czuwa Skrzydlata Niania, która zadba o wszelkie potrzeby dzieci umilając im czas grami i zabawami, pomagając w jedzeniu, itp. Po zakończeniu szkolenia dzieci pozostają pod opieką Skrzydlatej Niani i instruktorów do godziny 15:30 Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby. NARTY Z DZIEĆMI

 SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dzieci  – 6 dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci z polskim instruktorem – 950 PLN/dziecko Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby. Grupy szkoleniowe dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy 09.30-12.30 z przerwą lunchową ok. 1h; drugi blok szkoleniowy od 13.30 do kiedy rodzice i dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Instruktorzy są do Państwa dyspozycji od godziny 09:30 do zamknięcia stoków. narty z dziećmi

SZKOLENIE NARCIARSKIE RSSKi CLUB dla dorosłych – 6dniowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z polskim instruktorem – 450 PLN/osobę. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej 8osób. Czas szkolenia 2h dziennie.

SKIPASS 6 dniowy skipass dla naszych Gości
w terminie od 13.01 do 03.02.2018:
dorosły: 246 EUR
młodzież urodzona między 25 listopada 2001 do 25 listopada 2009 rokiem 172 EUR,
dzieci urodzone od 26 listopada 2009  skipass gratis zachowując formułę 1dziecko gratis przy 1 rodzicu kupującym skipass.

w terminie od 04.02 do 24.02.2018
CENY SKIPASSÓW 6 dni:
dorosły: 273 EUR,
młodzież urodzona między 25 listopada 2001 do 25 listopada 2009 rokiem 191 EUR,
dzieci urodzone od 26 listopada 2009  skipass gratis zachowując formułę 1dziecko gratis przy 1 rodzicu kupującym skipass.

Samolot i transfer do hotelu na zapytanie.

ZAREZERWUJ RODZINNE FERIE WE WŁOSZECH

Narty z dziećmi pod naszymi skrzydłami to spokój dla Ciebie.

ZAREZERWUJ SWÓJ RODZINNY URLOP

HOTEL BOITE 4****

Hotel Boite 4**** w Borca di Cadore  urządzony w stylu modernistycznym idealnie wkomponowuje się w otoczenie lasów i ośnieżonych szczytów doliny, wystrojem przypominając słynne sceny z Jamesa Bonda z Roger’em Moore, które kręcone były w Cortinie.
Do dyspozycji naszych Gości: przyjemna restauracja, bar z kominkiem, wifi, sala telewizyjna, pokój zabaw dla dzieci, gdzie czekają różne atrakcje przygotowane przez Animatorów, narciarnia oraz parking.

Hotel dysponuje również wspaniałym wellnessem z basenami, zabiegami Kneippa, hydromasażami, gorącymi strumieniami oraz zabiegami odnowy biologicznej. Wszystko w nowo wybudowanym budynku.

OPIS POKOI

Pokoje urządzone są w stylu tyrolskim z drewnianymi meblami. Wyposażone są w łazienkę, suszarkę do włosów, prysznic, WC, sejf, WI-FI, TV SAT, niektóre w balkony.

WYŻYWIENIE

Hotel serwuje 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania w formie bogatego bufetu. Obiadokolacje z bufetem sałatkowym. Atutem kuchni hotelowej jest to iż wszystkie produkty pochodzą z rodzinnej farmy właścicieli. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Jeśli Państwo lub Państwa dzieci nie tolerują pewnych pokarmów, hotelowa restauracja podoła Państwa wymaganiom zapewniając pyszne i pożywne dania.

POLSKIE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

Od 11 lat uczymy dzieci jak miło i bezpiecznie spędzić czas na nartach. Poprzez zabawę i pozytywną motywację w naszym przedszkolu narciarskim dzieci, które pierwszy raz będą miały kontakt z nartami, robią szybkie postępy, z chęcią uczestniczą w zajęciach, a jak wiemy w grupie zawsze miło rozwijać skrzydła.
Nasza kadra to wyselekcjonowani polskojęzyczni instruktorzy z sercem i radością podchodzący do dzieci. 11letnie doświadczenie  w pracy z małymi dziećmi zaowocowało sprawdzonymi metodami i autorskim programem  nauczania dzięki, któremu nasi podopieczni rozwijają skrzydła na nartach.  Przedszkole Narciarskie RSSKI to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą aby ich dzieci dzieliły z nimi ich pasję jaką jest narciarstwo, jak również ruch na świeżym powietrzu.
Z nami Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.

JAK WYGLĄDA NASZE PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE WE WŁOSZECH

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE RSSKi   – 6 dniowe przedszkole narciarskie narciarskie dla dzieci w wieku 3-5lat z polskim instruktorem.
KOSZT: 1100PLN/dziecko
Codziennie od godziny 09:30 do 15:30 instruktorzy RS przez zabawę uczą najmłodszych jazdy na nartach. Oprócz instruktorów nad dziećmi czuwa Skrzydlata Niania, która zadba o wszelkie potrzeby dzieci umilając im czas grami i zabawami, pomagając w jedzeniu, itp. Po zakończeniu szkolenia dzieci pozostają pod opieką Skrzydlatej Niani i instruktorów do godziny 15:30 bawiąc się w oczekiwaniu na Rodziców.
Codziennie o 12:00 przerwa lunchowa w ustalonej restauracji. Podczas przerwy dzieci są pod opieką instruktorów. Na przerwę zapraszamy Rodziców gdyż dzieci często potrzebują się z Państwem spotkać i podzielić swoimi doświadczeniami i opowiedzieć jak było. To bardzo pozytywnie motywuje dzieci. Minimalna ilość osób potrzebna do uruchomienia grupy szkoleniowej: 4osoby.

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DZIECI

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 5-6h dziennie
 POLSCY INSTRUKTORZY
 ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
 KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE 4 – 8osób
 CENA 950 PLN/ DZIECKO

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania narciarskiego

RS Ski CLUB dla dzieci to 6-dniowe szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia prowadzone przez sprawdzonych polskich instruktorów narciarstwa. Szkolenie prowadzone jest w dwóch blokach: pierwszy od 09.30 do 12.30 i drugi blok od 13:30 do kiedy Dzieci dadzą radę bądź do zamknięcia tras. Z 10 letniego doświadczenia, mogę powiedzieć, że zazwyczaj kończymy między 15:30, a 16:30, także szkolenie codziennie trwa ok. 5-6 h. Podczas przerwy lunchowej 12.30-13.30 dzieci są pod opieką instruktorów. Miło jest nam wszystkim jeśli na przerwie Rodzice dołączają do dzieci i wspólnie spędzamy ten czas. Ostatniego dnia po przerwie lunchowej odbywają się zawody narciarskie, które są doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich nabytych umiejętności.

Kryteriami podziału na grupy szkoleniowe są umiejętności narciarskie uczestników i ich wiek. Nasza polska szkółka narciarska we Włoszech uczy z pasją na każdym stopniu zaawansowania narciarskiego.

PODSUMOWUJĄC: Kameralne grupy, adaptabilność instruktorów, ich uśmiech i radość z dzielenia się swoją pasją, jaką jest narciarstwo sprawią, że będziesz wiedział, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko jest pod dobrymi skrzydłami.
Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

SZKOLENIE NARCIARSKIE RS SKI CLUB DLA DOROSŁYCH

W SKRÓCIE:

  6 DNI SZKOLENIA ok. 2h dziennie
  POLSCY INSTRUKTORZY
  ZAWODY NARCIARSKIE ostatniego dnia
  KAMERALNE GRUPY SZKOLENIOWE min. 8 osób
  4 STOPNIE ZAAWANSOWANIA
  CENA 350 PLN/ OSOBĘ

Podczas Narciarskich Ferii Rodzinnych w Folgarii organizujemy codzienne szkolenie narciarskie dla dorosłych na 4 stopniach zaawansowania narciarskiego: 

POCZĄTKUJĄCY – „KACZUSZKI” – osoby rozpoczynające swoją przygodę na nartach, które chciałyby bez stresu z uśmiechem na twarzy postawić swoje pierwsze kroki na nartach i mieć z tego satysfakcję.

AMATORZY – „JASKÓŁKI” – osoby jeżdżące na nartach, potrafiące się zatrzymać, skręcić, dla których niebieskie trasy nie stanowią problemu, a chciałyby rozwinąć swoje skrzydła i doskonalić swoją technikę jazdy, aby czuć pełną swobodę i radość z jazdy w każdych warunkach.

EKSPERCI – „SOKOŁY” – osoby dobrze jeżdżące na nartach, którzy chciałyby rozwinąć skrzydła i poprawić swoją technikę jazdy, aby czerpać więcej radości z jazdy po śniegu.

MISTRZOWIE – „ORŁY” – osoby, które jeżdżą doskonale, jednak chciałyby poprawić wybrane elementy swojej techniki jazdy, bądź osoby, które szukają kompanów do wspólnej jazdy, i opiekuna, który wie gdzie pojechać bo jak wiadomo najważniejsza jest ekipa, zespół, team.

Zgłoś się już dziś, wybierz dogodny dla Ciebie termin i hotel, który przypadnie Ci do gustu. Bez względu, który wybierzesz dokonasz dobrego wyboru. Wybierz Rozwiń Skrzydła.

Z nami rozwiniesz skrzydła.

ZAREZERWUJ WYJAZD NA NARTY Z DZIEĆMI

SKRZYDLATA NIANIA

SKRZYDLATA NIANIA

SKRZYDLATA NIANIA to alternatywa dla wszystkich dzieci, które potrzebują dodatkowej przerwy, jak również dla tych z Państwa, którzy przyjeżdżacie do nas z dziećmi, które nie uczestniczą w przedszkolu narciarskim RSSKI, a chcieliby Państwo spędzić część dnia na nartach. SKRZYDLATA NIANIA DYŻURUJE CODZIENNIE NA STOKU OD 9:30 DO 15: 30 sprawując opiekę nad dziećmi, organizując w tym czasie różne zabawy, konkursy. Z SKRZYDLATĄ NIANIĄ MOŻESZ BYĆ PEWNY, ŻE TWOJE DZIECKO JEST POD DOBRYMI SKRZYDŁAMI

OŚRODEK NARCIARSKI CORTINA D'AMPEZZO

W SKRÓCIE:

  140 km tras narciarskich perfekcyjnie sztruksowych
 
system sztucznego naśnieżania 95% tras
 
warunki narciarskie od listopada do kwietnia

  zniżki na skipassy dla dzieci

Królowa Włoskich Dolomitów. Najbardziej słoneczny i wiecznie ośnieżony, najsłynniejszy i najważniejszy kurort narciarski we Włoszech, lubiany przez celebrytów i rodziny z dziećmi. Tu kręcono słynne sceny narciarskie James’a Bond’a. Najczystsza Perła leżąca w samym sercu majestatycznych Dolomitów przyciąga narciarzy z całego świata.
3 tereny narciarskie 140 km tras w tym 70km niebieskich nartostrad na wysokości od 1224 – 2939 m n.p.m. 95% tras ma system sztucznego naśnieżania.
Cortina gościła Zimowe Igrzyska Olimpijskie, co roku gości zawody Pucharu Świata, aktorów, celebrytów, gości również rodziny z dziećmi gdyż zapewnia ponadprzeciętny standard zakwaterowania, a 70 km łatwych tras zapewnia idealne warunki do rozwijania skrzydeł w sztuce jaką jest jazda na nartach. Dlatego dołącz do nas i przekonaj się, że Cortina to piękna biała perła mieniąca się w południowym słońcu Włoskich Dolomitów.


ZOBACZ FILM O REGIONIE

ZGŁOŚ SIĘ NA NARCIARSKIE FERIE RODZINNE W FOLGARII

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

TERMINY FERII 2018

TERMINY FERII 2019 WOJEWÓDZTWO
14 stycznia - 27 stycznia 2019 r. kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.
21 stycznia - 03 luty 2019 r. podlaskie, warmińsko-mazurskie.
28 stycznia - 10 luty 2019 r. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.
11 luty - 24 luty 2019 r. lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.

WŁOCHY DLA KIEROWCÓW

Dla kierowców: polski prawo jazdy uprawnia do prowadzenia pojazdu we Włoszech. Część dróg (autostrad) są drogami płatnymi, płatności najlepiej dokonać gotówką lub kartą w odpowiedniej bramce.

Ograniczenie prędkości na autostradach to 130km/h, a w czasie deszczu 110km/h. Drogi ekspresowe 110km/h, pozostałe 90km/h. W obszarze zabudowanym 50km/h. Oprócz sporadycznej kontroli prędkości przez Policję, Carabinieri, na wielu odcinkach działają fotoradary, jak również system Tutor, rozpoznający tablice rejestracyjne i mierzący średnią prędkość na danym odcinku. Za przekroczenie prędkości o 40 km/h możesz dostać mandat w wysokości 500 euro i stracić prawo jazdy na okres nawet do 3 miesięcy.

We Włoszech nie wolno przewozić dzieci do lat 12 oraz poniżej 150 cm wzrostu na przednim siedzeniu samochodu.

Wyposażenie obowiązkowe samochodu: gaśnica, apteczka, kamizelka odblaskowa, trójkąt ostrzegawczy, zapięte pasy bezpieczeństwa przez wszystkich podróżujących. Na niektórych górskich drogach obowiązek używania zimowych opon i łańcuchów.

CENNE INFORMACJE

Cenne Informacje

Kraj: Włochy

Oficjalna nazwa: Republika Włoska
Stolica: Rzym
Język: włoski
Waluta: euro
Ludność: 58 103 033 osób
Gęstość zaludnienia: wynosi 192 mieszk./km²
Powierzchnia kraju: 301 277 km²
Strefa czasowa: GMT +1
Dokument podróży: Obywatele Polski korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej i Wspólnoty Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Włoskiej przy pobycie nie dłuższym niż 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Gniazdka elektryczne i prąd: jak w Polsce.
Bezpieczeństwo: turyści narażeni są we Włoszech przede wszystkim na kradzieże (dokumenty, pieniądze) oraz włamania i kradzieże samochodów, szczególnie jeśli chodzi o pobyt w dużych miastach.
Jedzenie: Włoska kuchnia słynna na całym świecie. Z czym kojarzy się włoska kuchnia? Tak, z Pizzą, z spaghetti, z makaronami. Każdy region kraju słynie ze swoich specjalności, jednak ogólnie kuchnię włoską charakteryzuje: korzystanie z dużej ilości świeżych warzyw: pomidorów, cebuli, cukinii, bakłażanów, czosnku przypraw i ziół takich jak: bazylia, rozmaryn, oregano, estragon, tymianek, w akompaniamencie parmezanu. W kuchni włoskiej nie może zabraknąć oliwy, z której wyjątkowych walorów smakowych i zdrowotnych każda prowincja słynie. Kuchnia włoska wyspecjalizowała się szczególnie w potrawach mącznych, rybnych, w dziczyźnie i owocach morza. Sery, lasagne, spaghetti, pizza, ravioli, to tylko najbardziej znane przykłady dań kuchni włoskiej. Kuchnia włoska to doskonałe wino. Które najlepsze do lokalnych dań? Oczywiście lokalne. Włoska grappa ma również swoich zwolenników, którzy odnajdują w niej esencję naturalnych składników i górskiej wody, z której jest destylowana.

Jak Włochy to kawa. Każdorazowo inna, każdorazowo doskonała.
O kuchni każdego narodu można by dużo pisać. O włoskich smakach można by pisać w nieskończoność. Zamiast pisać i czytać o tym trzeba tam pojechać i degustować, celebrując każdy posiłek, każdy rodzinny obiad we włoskim stylu, każdą chwilę zapomnienia, każdą filiżankę kawy i każdy kęs perfekcyjnych włoskich deserów czerpiąc z niego radość dla oka, podniebienia, węchu i ducha. Tu zasiadając do każdego posiłku, deseru, każdego dania jesteś celebrytą.

Ważne telefony: 112 Carabinieri, 113 Polizia, 118 pogotowie ratunkowe.

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON:

+48 503091179

+48 501222405

ZGŁOŚ SIĘ NA RODZINNY WYJAZD NA NARTY